Wielki Reset ma się coraz lepiej!

Opublikowano: 19.09.2022 | Kategorie: Gospodarka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1095

Wielki Reset Klausa Schwaba ma się dobrze i postępuje zgodnie z planami NWO!

Mój znajomy ma od trzydziestu lat piekarnię i opala węglem. Starczy go na trzy tygodnie i nie wie, gdzie może kupić, nie wspominając, że jest bardzo drogi. Jeśli kupi to i tak to mu nic nie da, bo cena pieczywa pójdzie w górę i nikt nie będzie u niego kupować. Czeka go bankructwo.

Ludzie i tak będą jeść chleb, ale kupią go w supermarketach – w ten sposób zwyciężą korporacje. Będzie to chleb głęboko mrożony. To taki masowo produkowany, rozgrzewany w piecach elektrycznych znajdujących się w supermarketach. Biedny piekarz też kupi taki chleb!

Na terenie powiatu, tam, gdzie mieszkam, jest osiemnaście piekarni z piecami węglowymi, czyli osiemnaście przedsiębiorstw padnie, a na ich miejsce wejdą korporacje. Będziemy niewolnikami, a Wielki Kapitał potrzebuje niewolników, bo fortuna powstaje tylko na bazie zniewolenia i wyzysku.

Supermarkety będzie stać na dopłacenie do pieczywa, bo ludzie kupią je płacąc różnicę w cenie innych produktów, w których będzie ukryta dopłata do pieczywa.

Uważam, że cały ten kryzys został zaplanowany, a zaczęło się m.in. od zamykania kopalń i importu węgla.

To oczywiście jeden z wielu przykładów działań na drodze umacniania korporacjonizmu i globalizmu.

Wszystko to ma służyć Wielkiemu Resetowi, aby człowiek nic nie miał i był nikim, aby był tylko pionkiem w rękach korporacji. Reszty można się domyślić!

Nie pisałbym o tym, gdyby nie fakt, że ostatnio dowiedziałem się, że dwie piekarnie już zostały zamknięte z powodu nieopłacalności produkcji.

Autorstwo: Marek Sikorski 
Źródło: Salon24.pl, WolneMedia.net

19

TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.