Wielki Kapitał nie przetrwa bez niewolników

Opublikowano: 21.09.2022 | Kategorie: Gospodarka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 1464

Żyjemy w świecie celowego i od lat zaplanowanego zniewolenia człowieka.

Aby zniewolić ludzkość i zredukować wolność człowieka należy dokonać kilka operacji ekonomicznych i politycznych:

– zniszczyć środki produkcji (szlag trafił nasze fabryki, po co nam kopalnie i stocznie?);

– uzależnić ludzkość od żywności produkowanej przez korporacje (ponoć tania żywność jest zdrowsza i humanitarna, bo bardziej dostępna, chociaż w rzeczywistości trująca);

– usunąć wszelką własność lub jej użytkowanie ograniczyć (nadmierne opodatkować wszystko, łącznie z posiadaniem psa, wymyślać coraz to śmieszniejsze podatki, jak ten typu “od cukru”);

– zlikwidować tradycyjną rodzinę (dwóch facetów razem i surogatka to lepsze);

– zniszczyć kulturę (opluć religię, a liczyć się będzie w internecie tylko pornografia);

– zdemoralizować społeczeństwo (aborcja to rzekomo życie i jakieś urojone prawo człowieka, seks to przyjemność, a prokreacja to anachronizm, oczywiście dzieci nie trzeba, w ostateczności wystarczą te z próbówki, bo pod kontrolą, a najlepiej będzie, jak zaadoptujesz sobie pieska);

– zawłaszczyć handel (zapędzić lud do obcych supermarketów i pokazywać świecidełka w celu wprowadzenia w stan otępienia);

– zlikwidować gotówkę, bo to ostatni bastion własności (pieniądze papierowe przenoszą wirusy, to lepsze te wirtualne)

– zawładnąć umysłem człowieka, aby przestał myśleć (pokazywać w mediach skandale lub bajki o szczęśliwych księżniczkach, a afery jako coś normalnego, do tego piorące mózg reklamy i głosić historyjki o złudzeniu, np. typu “umrzesz, to dopiero będzie ci dobrze”, a przy okazji zwolnisz miejsce na świecie, czyli go uratujesz dla innych – będzie to promowanie tzw. ideału bohaterstwa ekologicznego).

Po co to?

Sprawa prosta: Wielki Kapitał, który jest podstawą istnienia gospodarki światowej, przetrwa tylko na bazie zniewolenia (zob.: „Kapitał” K. Marksa). To Wielki Kapitał rządzi światem. Aby rządzić, potrzebuje niewolników, bo sam bez nich nie przetrwa – oto tajemnica tego świata.

Ludzie nie chcą zrozumieć, że warunkiem trwania Wielkiego Kapitału jest zniewolenie i wyzysk, a nie jest nim tzw. sprawiedliwy podział dóbr.

Pamiętajcie, że niewolnik to fundament Wielkiego Kapitału, a doskonały niewolnik:

– nie ma rodziny;

– nie ma własności;

– nie ma kultury;

– nie ma religii;

– nie ma ojczyzny!

A to, co się dzieje na naszych oczach, te wszelkie zmiany, to droga do zniewolenia człowieka w celu przetrwania Wielkiego Kapitału.

Do tego potrzebne są korporacje, sprzedajni politycy, media i banki wraz banksterami, czyli to ten świat dla wybranych, a reszta ma się zaszczepić!

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródła: t3kstura.eu, WolneMedia.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.