Przez dłuższy czas walka o fotel prezydenta Polski toczyła się wyłącznie pomiędzy Trzaskowskim a Nawrockim, ale pojawił się kandydat, który może to wszystko zmienić. Analizujemy wystąpienie Sławomira Mentzena w TV Republika. Polityk Konfederacji trzeźwo podchodzi do dobrych wyników sondażowych, wyprzedzając Nawrockiego w niektórych badaniach. Mentzen mówi, że nie ma sensu atakować się nawzajem z Nawrockim, bo najważniejsze dla wyborców prawicy powinno być to, by Trzaskowski tych wyborów nie wygrał. Wyjaśnia dlaczego Trzaskowski to najgorszy wybór – dopiąłby władzę Tuska, który zablokował ważne inwestycje w Polsce i prowadzi bierną politykę zagraniczną, mimo że Polska ma prezydencję w Unii.
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.