Usunęli sondę, bo wygrywał Braun

Opublikowano: 22.03.2025 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 891

„Gazeta Wyborcza” usunęła wyniki sondy wyborczej, bo niespodziewanie Grzegorz Braun dostał ogromne poparcie. Być może to jakaś akcja wyborców Brauna, którzy się zlecieli i naklikali, a być może faktycznie wyniki sondaży są sfałszowane, tak jak było w Rumunii, gdy niespodziewanie pierwszą turę wyborów wygrał kandydat z rzekomo 6-procentowym poparciem? Nie wiadomo. Być może w Polsce szykowany jest wariant rumuński — unieważnienie wyborów, gdy nie wygra ten, kogo akceptuje Komisja Europejska.

Źródło: YouTube.com

image_pdfimage_print

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8 komentarzy

  1. replikant3d 22.03.2025 19:57

    Raczej na pewno. Maski opadły…

  2. ojciecdetector 22.03.2025 20:28

    Braun to syn kapitalizmu

  3. ojciecdetector 22.03.2025 20:29

    Braun to syn kapitalizmu i ma wpaczone poczucie bezpieczeństwa

  4. ojciecdetector 22.03.2025 20:30

    Hm

  5. Rysa 22.03.2025 20:58

    Popularność Grzegorza Brauna na tyle zaskoczyła zwolenników obecnego systemu, że „ad hoc” montują ekipy trolli, którzy zaczynają dezawuować jego poczynania.
    Co gorsze w akcję tą włączają się także inni kandydaci do prezydentury, czego przykładem ostatni program „Musisz to wiedzieć”, w którym na pierwszym miejscu autor sensacyjnie pokazuje wypowiedź Tomasza Buczka Europosła „Putin sk…..ynu, Putin będziesz wisiał” pokazując wskaźnikiem twarz Brauna w trakcie tej wypowiedzi.
    Video to wykorzystał już na Neon24 @dżon, pisząc notkę w której omówił rzekome konsekwencje nie reagowania Brauna na takie wypowiedzi kolegi europosła.
    Z kolei na blogu Zygmunta Białasa, @ tytko również załączył video z programu Musisz to wiedzieć, pisząc wyróżnikiem słowa T. Buczka.
    A więc jesteśmy już świadkiem pełnej nagonki medialnej „huzia na Józia” tzn Grzegorza Brauna.

    W odpowiedzi na Neon24 napisałem:
    „…faktycznie zaistniała taka wypowiedź, natomiast tak ze strony @Tytki jak i Pana Macieja Maciaka, występuje nadinterpretacja: – po pierwsze Braun, będący na 2-im planie nie reaguje w żadnym stopniu na wypowiedź Europosła z innego okręgu, bo podkarpackiego, a więc prawdopodobnie było to jego wystąpienie do swoich wyborców, którzy w większości są w tym regionie proukraińscy; – po drugie zarzucanie Braunowi „antyrosyjskości”, a więc „pro ukraińskości” w świetle jego oficjalnych wypowiedzi w tej sprawie z ponad 10 ostatnich lat jest niepoważne, i ośmiesza autora programu „Musisz to wiedzieć” Pana Macieja Maciaka.

    Komentując powyższe video, napisałem: „Pisząc po innych blogach (Gajówka, Neon24, Wolne Media) w komentarzach czy replikach do wypowiedzi o Grzegorzu Braunie, przestrzegałem, że w tej kampanii nie może wdawać się w ataki „ad personam” innych kandydatów, bo straci przez to dużą część elektoratu, sprowadzając swoją rolę do „jarmarcznej pyskówki i dalej: Pan Maciak będąc także kandydatem zniżył się właśnie do takiego jarmarcznego poziomu dyskusji, pokazując w swoim programie film, w którym wskaźnikiem pokazuje, jak to Braun uśmiecha się z satysfakcją na krytykę Putina przez Tomasza Buczka, co w moich oczach kompletnie dyskwalifikuje go do stanowiska 1-ego człowiek Rzeczpospolitej. Ja nie wyobrażam sobie, że Prezydent, który najprawdopodobniej będzie Musiał współdziałać w kohabitacji z rządem, wdaje się w zwyczajną pyskówkę z przedstawicielami tego rządu, czy partii go tworzącej”.

  6. Jolanta Góralska 23.03.2025 08:56

    Zwraca uwagę w tej dętej sondażowni nieprawdopodobny wysyp „kandydatów”, którzy latami starają się jałowo rozdrobnić elektorat, a w istocie nie mają nic do zaproponowania poza własną osobą. Wiarygodność sondaży już dawno zdewaluowała się. Igrzyska w toku, ostateczna próba sił 18.05 jeśli czegoś nie zmajstrują. Bierni tym razem są przegranymi.

  7. Rysa 23.03.2025 14:18

    Szanowna @Jolanta Góralska, dlatego tak mocno to podkreśla Braun, 18-ego maja idźcie i zagłosujcie, na Polskę. Z poważaniem Rysa

  8. Irfy 23.03.2025 21:58

    Amatorszczyzna 🙂 Już całkowicie zeszli na psy. Pamiętam jak jakieś 15 lat temu, tuż przedtem, zanim zupełnie przestałem ich czytać, też zrobili jakąś ankietę. Chyba o „nachodźcach”. Na początku puścili na żywioł, więc oczywiście wychodziło, żeby zamknąć granice, nie przyjmować żadnego a tych, którzy się przebiją, wywalić na zbity łeb.

    Tyle że nagle zaczęły dziać się cuda. Dosłownie co minutę, po kilkaset sztuk, zaczęto „dosypywać” głosy do „słusznej” linii partyjnej. I tak dosypywali, dopóki się nie zrobiło całkowicie słusznie. A teraz to już nawet dosypać nie potrafią, tylko od razu zamykają i cenzurują. Eh, Wyborcza 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.