Liczba wyświetleń: 5534
Igor Isajew, znany jako „Ukrainiec w Polsce”, od dawna słynie z antypolskiej działalności. Obcokrajowiec promuje lewackie ideologie, śmieje się z państwa polskiego, kpi z naszego wymiaru sprawiedliwości oraz notorycznie obraża polskie wartości. Ostatnio jego twórczość weszła jednak na kolejny poziom.
oto fragment jednego z niedawnych wpisów Ukraińca: „Kaja Godek już dawno zasłużyła sobie miejsce w piekle. Coś mi podpowiada, że chyba nawet wierząca nie jest — bo jako wierząca, bałaby się swojej odpowiedzi na Sądzie Ostatecznym. Ale mam dla niej też informację ziemską: kiedy wygra Ukraina, wywalimy z Polski takich jak ona. To, że zajęła się rozdawaniem ulotek z aborcją, oznacza tylko, że guzik rozumie z tego, co się teraz dzieje. Możesz już szykować manatki, bezduszna sucz”.
W normalnym kraju taki człowiek zostałby skazany w tempie przyspieszonym lub natychmiast deportowany (zwłaszcza w sytuacji trwającego konfliktu)… Tymczasem został on niedawno… uniewinniony przez sąd za znieważenie Rzeczypospolitej Polskiej i triumfalnie obwieszcza na swoim profilu na „Facebooku”, że zamierza nosić banderowskie barwy i jeśli ktoś go za to zgłosi, to „będzie się śmiał temu komuś w twarz”.
Igor Usajew, UPAiniec, patocelebryta mieszkający w Polsce, znieważył państwo polskie w publicznym wpisie profanując godło RP i nazywając Polskę „ch**em”. ABW złożyło zawiadomienie do prokuratury a ta postawiła zarzuty, sprawa trafiła do Sądu. Rozprawa odbyła się 7 kwietnia. Sąd zamiast skazać niepokornego i bezczelnego Ukraińca, i dodatkowo nakazać opuszczenie kraju, umorzył sprawę i uniewinnił go! Mało tego, przyszedł na rozprawę z banderowską harfą i napisem „Sława Ukrainie, Gierojom Sława” przyczepioną do plecaka! Pochwalił się tym wcześniej w swoich social mediach!
Nas, Polaków, ściga się za byle wpis! Stawia się nam zarzuty i zatrzymuje w aresztach. Często dostajemy wyroki więzienia za byle przewinienie lub wyrażenie swojej opinii! Polak zdejmuje flagę ukraińską z polskiego urzędu w Polsce – zatrzymany na 48 godziny i już zajmuje się nim prokurator. Ukraińcy są jakoś uprzywilejowani? Zachowują się jakby już byli u siebie, jakby to był ich kraj. „Polskie” państwo i prawo po raz kolejny zawodzi i nie stoi po tej stronie, co trzeba.
Źródło: Tenetetraditiones.blogspot.com
UPADEK TEGO KRAJU JEST BLISKI ;/;/;/;/ LUDZIE KTÓRZY DO TEGO DOPROWADZAJĄ NIESTETY NIGDY NIE PONIOSĄ KONSEKWENCJI !!!!!!
Reforma sądów wciąż niedokończona i mamy takie kwiatki.
Sędzia wydający wyrok ma w pokrewieństwie banderowców i temu taki wyrok a głupi nierząd z dudusiem(ukraińcem pejsatym) na czele niszczy Polskę w imię ,,solidarności ” z tym sztucznym ,,narodem”.
Nie ma już Polaków, a widzę to po tym, że w czasie 2 wojny byli prawdziwi Polacy i potrafili się zorganizować i radzili sobie z wrogim plugastwem i sami potrafili wymierzać sprawiedliwość skoro nie było komu tego robić. Dzisiaj nie ma polskiego prawa, prawo nie działa dla Polaków, ale nie ma dzielnych i mądrych Polaków, którzy mogliby stanowić prawo dla Polaków i je wykonywać. Polska stacza się w niebyt!
A ten co tu jeszcze robi, nie wyjechał bronić swego kraju ? Coś mi się wydaje że to zwykły prowokator, JUDziciel.
Ruski onuc
Oczywiście, że to prowokacja, przecież już po tym błaźnie widać, że to pajacowanie.
Lichwa zrobi wszystko by ci niezbanderyzowani Ukraińcy którzy tu przyjechali poczuli się zagrożeni nienawiścią w odwecia za takiego „antypolskiego” Ukraińca, żeby nie widzieli i nie zobaczyli że można normalnie żyć, bo ma być tylko jak u nich: siekiera, nóż, Bandera, rezać Moskali i Lachów.
O to tu chodzi i już wam zapowiadam, że następne akcje będą jeszcze mocniejsze, w „międzymorzu” ma być jak w Somali razem z Rwandą.
Z tego co zauwazylem w Polsce to w wiekszych miastach takich jak np. Krakow to juz mozna wyczuc nienawisc do Ukraincow, jeszcze na wsiach i w malych miejscowosciach sa ludzie ktorzy im pomagaja, no ale oni jeszcze z nimi sie nie zatkneli blizej.