UE nie miałaby szans przyjęcia do UE

Opublikowano: 12.03.2025 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 451

W tym filie przyglądamy się głośnemu wywiadowi z Viktorem Orbanem i Alice Weidel, który podbija Europę. Czy Unia Europejska ma problem z demokracją? Dlaczego Bruksela jest nazywana „UFO” i jak krucha jest niemiecka klasa średnia? Orban i Weidel ostro krytykują biurokrację UE, deficyt przywództwa i naruszanie zasad demokracji. Poruszają też tematy migracji, gospodarki i przeniesienia kompetencji z powrotem do państw narodowych. Ten fragment zszokował Europejczyków – sprawdź, dlaczego!

Źródło: YouTube.com

image_pdfimage_print

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.