Powodzianka podczas transmisji na żywo wspomniała w telewizji TVN o pomocy dla Ukraińców. Prowadzący natychmiast przerwał program, cenzurując ją prewencyjnie, bo nie wolno mówić prawdy, że uchodźcom z Ukrainy przyznaje się wyremontowane mieszkania, a powodzianom w stanie opłakanym.
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć „Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji „Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.
Zapomnij o tym….Powódź to świetna ,,platforma,, dla depopulacji. Kiedy dotrze do ciebie że nasz rząd NIE JEST POLSKI? pacynkami są ,,przefarbowani,, przedstawiciele innych nacji i państw.. Dla nich Zwykły Polak to frajer do ograbienia i zlikwidowania.
Zapomnij o tym….Powódź to świetna ,,platforma,, dla depopulacji. Kiedy dotrze do ciebie że nasz rząd NIE JEST POLSKI? pacynkami są ,,przefarbowani,, przedstawiciele innych nacji i państw.. Dla nich Zwykły Polak to frajer do ograbienia i zlikwidowania.