Proroctwo św. Kowidiusza się sprawdza!

Opublikowano: 16.06.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1658

Proroctwo św. Kowidiusza się sprawdza! Odnaleziono średniowieczny rękopis. W XIII wieku żył we Francji mnich benedyktyński, ojciec Kowidiusz, który przepowiedział przyszłość świata w czasach ostatecznych. Imię Kowidiusz pochodzi od rzymskiego imienia Owidiusz i nie ma nic wspólnego z przedziwną nazwą „COVID-19″. W dawnym dialekcie oksytańskim (język Langwedocji) mówiono i pisano nie Ovidius tylko Quvidius, czyli po polsku Kowidiusz!

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: Matt Custor opowiada


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.