Portale do zaświatów

Opublikowano: 20.03.2025 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 617

Coś dziwnego dzieje się w laboratoriach kwantowych – spontaniczne fluktuacje danych, stany łamiące prawa fizyki, a nawet czas, który wydaje się płynąć wstecz. W drugiej części naszej serii zagłębiamy się w niewyjaśnione anomalie kwantowych chipów Google’a, Microsoftu i nie tylko. Od techników czujących „obecność” w ekranowanych pokojach, po sprzęt, który zdaje się pamiętać to, czego nie powinien – czy te maszyny otwierają drzwi do multiwersum, pól morficznych, a może czegoś, czego jeszcze nie rozumiemy? Przygotuj się na historie, które brzmią jak science fiction, ale dzieją się tu i teraz.

Źródło: YouTube.com

image_pdfimage_print

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.