Liczba wyświetleń: 2238
W poniedziałek pastor Artur Pawłowski i jego brat Dawid Pawłowski – z kościoła Adullam Street – oraz Christopher Scott, właściciel Whistlestop Café w Mirror w Alta w Kanadzie, zostali uznani za winnych przez sąd w Albercie.
Kara zostanie wymierzona w lipcu. W maju Alberta Health Services otrzymało orzeczenie sądowe umożliwiające policji aresztowanie i oskarżenie tych, którzy reklamują nielegalne spotkania, które naruszają ograniczenia zdrowotne związane z COVID-19.
Podczas niedawnej wizyty w USA Były doradca ds bezpieczeństwa narodowego gen. Flynn pogratulował postawy pastorowi Pawłowskiemu. Kościół prowadzony przez Artura i jego brata organizuje cotygodniowe spotkania w budynku żłobka i przedszkola przy 26th Avenue SE.
Pastor Pawłowski został w spektakularny sposób aresztowany na ulicy przez policję. Jego zdaniem, jest prześladowany z powodów politycznych.
Próby wejścia do kościoła inspektorów Alberta Health Services (AHS) „spotkały się z obraźliwym językiem” — czytamy w relacji CBC.
https://www.youtube.com/watch?v=mJazwy-DQRA
Ponadto Artur Pawłowski „wywołał kontrowersje w związku z wcześniejszymi komentarzami”, gdy powiedział, że powódź w Calgary w 2013 roku była spowodowana łzami Boga płaczącego nad homoseksualizmem.
Pastor Pawłowski był też celem nękających anonimowych ataków oraz próby podpalenia domu.
Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net
Jak ten Pastor działa w przedszkolu to mogli się nad nim zlitować . Ale w sumie nie do końca mnie to dziwi zważywszy na Rydzyka. Rydzyk,który publicznie opluwał tęczowych i żydów dostał bana na prowadzenie mszy w większości Kanady. Księża w PL mają nietykalność i mogą mówić do woli,że homoseksualizm jest zły,syna leczyć z tego, a córkę wydać za mąż gdy jest lesbijką,a tak poza tym to kiedys za to palili na stosie a dzisiaj tego nie robią,ale mogliby przeprowadzić egzorcyzmy. Stwierdzanie publicznie,że kobiety nadają się tylko do domu i ich seksualność jest „szatańska” a „homosie” trzeba leczyć- spowodowało wiele szkód w historii. Jeden z katolickich „Świętych” mówił,że obcowanie cielesne z kobietą nie jest dobre bo ona jest „brudna”. Śmiać się chce po absurdalnych słowach księży,że Australia płonie bo geje mogą brać ślub,a gdzie indziej powódź to też wina gejów. Australia płonęła bo rząd posłuchał ekologów i nie było wypalania lasów,a te wypalania pomagają ochronić lasy przed wielkimi i niekontrolowanymi pożarami.