No to się zaczęło!

Opublikowano: 29.09.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 921

Kilka vlogów Krzysztofa Atora Woźniaka analizujących obecną sytuację w Polsce, która coraz bardziej pachnie III wojną światową lub co najmniej groźbą zrzucenia na nasz kraj bomby atomowej przez Rosję. Wszystko układa się zgodnie z planem ujawnionym w 12-minutowym filmie z 2012 roku, który możecie obejrzeć na naszym portalu TUTAJ. Aktualny kryzys z gazociągiem Nord Steram był zapowiedziany. Niemiecki polityk mówił wprost, że na 24 września planowane jest potężny kryzys, który przyćmi wojnę na Ukrainie, i chyba miał rację, choć pomylił się o dwa dni.

Wciągną nas w konflikt z Rosją? Radosław Sikorski, bywalec zjazdów tajnej Grupy Bilderberg, pisze wprost, że atak na Nord Stream to robota Amerykanów.

No to się zaczęło! Stany Zjednoczone wzywają swoich obywateli do wyjazdu z Rosji, a Polska szykuje jod.

Nie panikuj – myśl! Co przykrywa „panika” ws. Rosji i Ukrainy?

Robią z nami co chcą, a obywatele nie widzą! W tle podwyżki cen prądu, węgla i wszystkiego innego oraz utrata własności prywatnej. Mamy stać się nędzarzami, bo wtedy z głodu, chorób i biedy, zaakceptujemy plany Wielkiego Resetu i Nowego Porządku Świata z kastą panów i niewolników.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.