Nieznane taśmy filmowe – 4

Opublikowano: 15.10.2023 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1138

Indie, kraj miliarda ludzi i ogromna starożytna cywilizacja, a jeszcze nie tak dawno, klejnot w koronie brytyjskiego imperium. Wiele filmów z tamtej epoki przepadło, lecz w archiwach Brytyjskiego Instytutu Filmowego przetrwało ponad 300 rolek materiałów, które po odrestaurowaniu przedstawiają obraz tego niezwykłego kraju. W drugiej części zobaczymy m.in. spotkania rdzennych mieszkańców z wicekrólem Indii, a także zwyczaje i modę brytyjskich kolonistów władających półwyspem.

Źródło: YouTube.com

image_pdfimage_print

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.