Liczba wyświetleń: 2872
Niemiecki sądy trafiły na pierwsze strony gazet, ponieważ o wiele surowiej ukarały kobietę za wypowiadanie się przeciwko gwałcicielom-migrantom, niż samych gwałcicieli.
W Hamburgu 20-letnia kobieta została skazana na karę więzienia za wygłaszanie „nienawistnych” uwag pod adresem migranta zamieszanego w zbiorowy gwałt na 14-letniej dziewczynce. Jest jedną ze 140 osób objętych dochodzeniem w związku z wygłaszaniem „szkodliwych komentarzy” pod adresem sprawców tej brutalnej zbrodni.
Wstrząsający incydent miał miejsce w 2020 r. w hamburskim Stadtparku, popularnym miejscu spotkań młodzieży podczas obostrzeń związanych z pandemią COVID-19. 14-letnia ofiara została oddzielona od przyjaciół po tym, jak policja narzuciła środki dotyczące dystansu społecznego, pozostawiając ją samą i bezbronną. Najpierw została zaatakowana przez grupę czterech mężczyzn, którzy na zmianę gwałcili ją oraz okradli z portfela i telefonu komórkowego. Jakby to nie było wystarczająco przerażające, dziewczyna została następnie zaatakowana przez dwóch kolejnych mężczyzn, po nich kolejny samotny napastnik, a na koniec przez grupę trzech mężczyzn, którzy zaciągnęli ją do krzaków w celu kolejnej rundy gwałtów.
Napastnicy chełpili się swoimi wyczynami za pośrednictwem grup dyskusyjnych, zapraszając więcej mężczyzn do przyłączenia się. Pomimo przytłaczających dowodów z jedenastu oskarżonych początkowo dwóch zostało szybko uniewinnionych z powodu braku dowodów DNA. Pozostałych dziewięciu pochodziło z różnych środowisk i krajów (Polski, Egiptu, Libii, Kuwejtu, Iranu, Armenii, Afganistanu, Syrii i Czarnogóry). Ośmiu z tych mężczyzn wyszło na wolność po warunkowym zawieszeniu kary, a tylko jeden otrzymał wyrok dwóch lat i dziewięciu miesięcy.
Ofiara, cierpiąca obecnie na zespół stresu pourazowego (PTSD), odważnie opowiedziała w sądzie swoje przeżycia, ale spotkała się z obojętnością napastników, którzy nie okazali skruchy. Sprawa wywołała oburzenie opinii publicznej w Niemczech nie tylko ze względu na charakter przestępstwa, ale także z powodu przerażająco łagodnych wyroków wydanych gwałcicielom. Uwaga wymiaru sprawiedliwości skupiła się tymczasem na karaniu tych, którzy ośmielili się wyrazić swoje obrzurzenie i złość.
Pewna młoda kobieta, oburzona sprawą, wysłała wiadomość na WhatsAppie do jednego z gwałcicieli, nazywając go „pozbawioną honoru świnią” i „obrzydliwym gwałcicielem”. Gwałciciel zgłosił ją policji. Kobieta została uznana za winną i skazana na weekend więzienia. Jak na ironię spędziła za kratkami więcej czasu niż ośmiu gwałcicieli.
Władze w Hamburgu prowadzą dochodzenia w sprawie 140 innych osób pod kątem przestępstw związanych z wygłaszaniem „zniewagi, groźby lub innej obrazy” wobec gwałcicieli. Wydaje się, że wymiar sprawiedliwości jest bardziej zainteresowany ochroną uczuć przestępców niż zapewnianiem sprawiedliwości ofiarom.
Opracowanie: Andrzej Kumor
Źródło zagraniczne: TheJaipurDialogues.com
Źródło polskie: Goniec.net
Młode dziewczyny i kobiety w ramach ochrony przed gwałtem powinny używać języka rosyjskiego. Kiedyś był przypadek zgwałcenia Rosjanki przez „śniadych” (gdzieś w Niemczech) Na drugi dzień pojawiła się grupa kilkudziesięciu Rosjan z okolicy i przez kilka godzin tłukli każdego „śniadego”, którego spotkali. Od tamtej pory Rosjanki mają spokój.
A Niemcom rząd zafundował – MOWĘ NIENAWIŚCI:) Globaliści pękają ze śmiechu podczas unijnego eksperymentu na ludziach:)
emigrant001, RUSKI w podobny sposób załatwili sobie ,,nietykalność,, ze strony piratów na morzach. Oni się nie patyczkują.
replikant3d
A światowożydowskich mediach, mówią o nich reżim totalitarny, despotyzm, ludobójstwo np w Buczy i podobne bzdury w porównaniu do ofiar wprowadzania demokracji przez USA:)
Każda z niedawnych interwencji amerykańskich przynosiła ogromne liczby migrantów; 11 mln uchodźców afgańskich, 380 tys. pakistańskich, 3,25 mln irackich, 12,59 mln syryjskich. Uchodźcy zmuszeni zostali do ucieczki z własnych domów i nikt nie postawił rządowi w Waszyngtonie zarzutów ludobójstwa.
Uniwersytet Brown opublikował badania, z których wynika, że w Afganistanie wojna skutkowała śmiercią 43 074 ofiar cywilnych, 67 dziennikarzy i 424 pracowników organizacji humanitarnych; w Pakistanie te liczby to odpowiednio 23 924, 8 i 97; w Iraku – 184 382, 277 i 185; w Syrii – 49 591, 75 i 185; w Jemenie – 12 000, 31 i 38.
Portal brytyjskiego dziennika „The Guardian” informował 22 sierpnia 2016 roku, że 30% dzieci urodzonych w Iraku w 2010 roku urodziło się z różnymi wadami, w wyniku użycia zubożonego uranu, podczas gdy w normalnych warunkach odsetek ten wynosi od 2 do 4%.