Magnetyczne kryształy w człowieku

Opublikowano: 24.03.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1012

W ludzkim mózgu odkryto duże stężenie magnetytu. Świat naukowy zastanawia się i zadaje pytanie jaką spełnia rolę w ludzkim organizmie. Magnetyt to minerał o silnych właściwościach magnetycznych. Czy miliardy nanokryształów minerału w narządzie, który pobiera największą ilość energii w ludzkim organizmie jest tylko zbiegiem okoliczności czy spełnia zadanie, którego cel czeka na zdefiniowanie? W tym zakresie badacze z całego świata sformułowali kilka możliwych teorii. Zapraszam do obejrzenia filmu i podzielenia się swoimi opiniami

5

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.