Lud jest nawozem dla fortuny polityków

Opublikowano: 30.11.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1101

Lud jest nawozem dla fortuny polityków i ich rodzin, a demokracja jest tylko maską, za którą kryje się złodziejstwo, czyli nadmierny podatek i hegemonia państwa w każdej dziedzinie życia społecznego. Życie społeczeństwa powinno opierać się na wartościach moralnych takich jak miłosierdzie i współczucie, a nie politycznych jak np. władza i wyzysk. Z polityki nie można wywodzić wartości etycznych, gdyż polityka jest źródłem ucisku, a każdy ucisk jest przestępstwem i służy władzy, politykom i korporacjom.  Politycy głoszą i udają, że są potrzebni, bo rzekomo bez nich lud może być nieszczęśliwy, a ludzie wierzą w te bajki, bo z natury swojej lubią bajki. Najbardziej szkodliwą bajką jest mit wiecznego małżeństwa tronu i ołtarza!

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.