Liczba wyświetleń: 3577
Donald Trump, były prezydent Stanów Zjednoczonych, który zamierza po raz drugi startować na to stanowisko, wygłosił w czwartek przemówienie, w którym zwrócił się do „każdego tyrana covidowego”.
Trump twierdzi, że „lewicowy szaleńcy” zamierzają na nowo wprowadzić w USA reżim sanitarny, który pamiętamy z czasów pandemii COVID-19.
Według byłego prezydenta będą oni prowadzić kampanię straszenia nowym wariantami koronawirusa. „Wiecie, co jeszcze nadchodzi? Wybory. Chcą rozpocząć na nowo histerię covidową, żeby uzasadnić lockdowny, cenzurę, nielegalne sposoby głosowania i wypłaty miliardów dolarów na rzecz ich politycznych popleczników. Brzmi znajomo?” – powiedział Donald Trump, stwierdzając, że to „źli” i „chorzy” ludzie.
Były prezydent uważa, że to on jest osobą, która jako głowa państwa będzie mogła zatrzymać to szaleństwo. „Do każdego tyrana covidowego, który chce zabrać naszą wolność, kieruję te słowa: nie zastosujemy się. Nawet o tym nie myślcie” – powiedział Trump.
Zamierzający ubiegać się o nominację Partii Republikańskiej polityk zapowiedział, że nie zgodzi się na przywrócenie reżimu sanitarnego i m.in. zamykanie szkół. „Kiedy wrócę do Białego Domu, wykorzystam każdy dostępny sposób, aby odciąć finansowanie państwowe każdej szkole, uniwersytetowi, linii lotniczej, czy systemowi komunikacji publicznej, które wprowadzą przymus masek lub szczepień” – zapewnił.
Autorstwo: SG
Źródło: NCzas.com
Już zapomniał że sam to popierał.
Ten pan miał swój czas i mógł wszystko przyblokować i nie nagłaśniać. Covid odsłonił część kart graczy, a wojna to odsłoniła wszystko.
Teraz nie jest prezydentem i nie wiadomo czy mówi prawdę o zastopowaniu finansowania „braci” ze wschodu.
@Drnisrozrabiaka
Nie zapomnij, że to on zakończył przez 4 lata kandydatury większość wojen, jakie USA prowadziły.