W dzisiejszym odcinku poruszamy kilka kluczowych tematów. Analizujemy możliwe przejęcie TVN przez węgierskiego biznesmena, które wywołuje gorące debaty o niezależności mediów i wpływach zagranicznych koncernów. Przyjrzymy się także zarządzaniu budżetem przez Straż Graniczną, która zainwestowała miliony w nowe samoloty, nie mając odpowiedniej infrastruktury i załogi. Porozmawiamy o zmianach w sondażach prezydenckich – Karol Nawrocki zyskuje, a Rafał Trzaskowski traci przewagę, co może wpłynąć na polityczną przyszłość Polski. Na koniec spojrzymy na sytuację fundacji Zygmunta Solorza i decyzje sądowe w Liechtensteinie.
Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!
Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.