Policjanci handlowali kobietami

Opublikowano: 05.08.2007 | Kategorie: Prawo

Liczba wyświetleń: 610

Jak podaje „Słowo Polskie – Gazeta Wrocławska”, dwaj funkcjonariusze z Wrocławia dorabiali, sprzedając dziewczyny do austriackich domów publicznych. Trafili do aresztu w ubiegłym roku. Wczoraj stanęli przed sądem, oskarżeni m.in. o udział w grupie przestępczej i „czerpanie korzyści z nierządu”. Przyznali się do winy i opowiedzieli całą historię swojej działalności.

Akt oskarżenia wymienia nazwiska dziewięciu kobiet, które wywieźli do Austrii. Ale wiadomo, że było ich więcej. Mieszkania policyjnych prostytutek działały w Villach, Salzburgu i Klagenfurcie.

Za każdy dzień pracy dziewczyny, faceci, którzy ich sprzedali mieli dostawać 20 euro. Za każdą przywiezioną do Wiednia kobietę handlarze dostali 1000 euro prowizji.

Źródło: C.I.A.

image_pdfimage_print

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć „Wolne Media” finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji „Wolnych Mediów”. Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.