Liczba wyświetleń: 2298
Kolega szkolny Marka Zuckerberga, twierdzi, że strona „Facebook” obsługuje ponad miliard fałszywych kont.
Zarzuty są poważne. Aaron Greenspan opublikował 70-stronicowy dokument pt. „Sprawdzenie autentyczności”, z którego wynika, że najprawdopodobniej 50% kont na „Facebooku” jest fałszywych. Greenspan był współtwórcą właściwego Facebooka i odsprzedał swoje udziały w 2009 roku. Wcześniej razem z Zukerbergiem uczył się na Harvardzie.
Kolega szkolny Marka Zuckerberga, twierdzi, że strona „Facebook” obsługuje ponad miliard fałszywych kont. Przytacza raporty o zarobkach od firmy, które pokazują rosnącą liczbę „fałszywych”, „niepożądanych” i „nieprawidłowo zaklasyfikowanych przez użytkowników” kont.
Greenspan, twierdzi, że Zukerberg go oszukał, a to on był założycielem oryginalnego „Facebooka”, kiedy stworzył portal internetowy dla studentów „houseSYSTEM”.
Greenspan napisał w 70-stronicowym raporcie, że „Facebook kłamał opinii publicznej na temat skali problemu z fałszywymi kontami, które prawdopodobnie przekraczają 50 procent jego sieci”. „Jego oficjalne wskaźniki – z których wiele przestało się ukazywać co kwartał – są sprzeczne, a nawet są farsą”.
Greenspan twierdzi dalej, że firmy płacące Facebookowi za reklamy wyrzucają pieniądze w błoto, bo jest tam dużo mniej użytkowników, niż się podaje.
Facebook zaprzecza raportowi.
Tymczasem Facebook wcielił się w rolę cenzora i usunął z profilu „Wolnych Mediów” na „Facebooku” wpis podważający oficjalną wersję zamachu na Pawłą Adamowicza. Poniżej printscreen z komunikatem.
Jak widzicie, Wielki Brat z Facebooka decyduje co ludzie mogą czytać a co nie, i co jest prawdą a co nie, i robi to oczywiście pod pretekstem „chronienia” ludzi.
Źródło: Brytol.com
Nie wiadomo co gorsze dla świata – upadający Facebook czy wojna z Iranem. Jedno i drugie może wysadzić beczkę z prochem.
Osobiście doceniam ludzi zadających niewygodne/dziwne pytania. Dobrze że tacy są.
Odnośnie zaburzeń serca asystenta. To najprościej mozna to wyjaśnić niskim poziomem magnezu w organiźmie (dość powszechna dzisiaj przypadłość) oraz stresem. Stres ( a także ekscytacja) zwiększa skokowo zapotrzebowanie na magnez. Wtedy (ukryte dotychczas) niedobory mogą się szybko pogłębic utrudniajac rozkurcze (relaksację) różnych mięśni (magnez za to odpowiada). W tym do zaburzeń rytmu serca.
Ta przypadłość jest najlepiej poznana w kontekście hodowli zwierząt – grass tetany.