Wielki Reset – Żywność 2030

Opublikowano: 31.01.2021 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1586

https://www.youtube.com/watch?v=3mPWPDqDSI4

W tym filmie zastanawiam się nad szkodliwością hodowli zwierząt dla środowiska i nad zrównoważonymi alternatywami. W dalszej części będę przedstawiał dostępne już, lub w niedalekiej przyszłości alternatywy do konwencjonalnie hodowanego mięsa.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 5, średnia ocena: 3,20 (max 5)
Loading...

TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
tojazenn
Użytkownik
tojazenn

Potrzebujemy wiecej miesa, zdrowego miesa. Dlatego wazniejsze jest czym one sa karmione. Nie soja GMO, nie zbozem spryskiwanym chemia…. Tylko czy to mozliwe? Czy wtedy wystarczy jedzenia dla nas wszystkich? Moze i tak ale zwieksza sie koszty producji. Zwieksza?