Żydzi niemile widziani w Hiszpanii

Opublikowano: 31.08.2021 | Kategorie: Prawo, Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 1522

Według alarmu podniesionego przez żydowską agencję Jewish Telegraphic Agency – JTA, rząd hiszpański odrzuca wnioski o przyznanie obywatelstwa osobom żydowskiego pochodzenia.

Zgodnie z prawem z 2015 roku mającym „zadośćuczynić” i odwrócić historię, kiedy to Żydzi w XV wieku byli wydalani z Hiszpanii, rozpoczęto nadawane hiszpańskiego obywatelstwa Żydom, którzy są w stanie udowodnić swoje pochodzenie sefardyjskie, poprzez przedstawienie wiarygodnego drzewa genealogicznego dochodzącego do XV wieku (??) oraz wykazać się przywiązaniem do Hiszpanii, jak również znajomością hiszpańskiego.

Pomimo tych wymagań, w poprzednich latach wszystko przebiegało zgodnie z założeniami i od 2015 roku Hiszpania nadała obywatelstwo 33 485 Żydom (spośród 150 tysięcy wniosków), jednak ostatnio proces podobno został spowolniony. Jak pisze zmartwiona JTA: „W ostatnim kwartale zaakceptowano wnioski tylko 6000 aplikantów”.

Poza tą wzmianką, nie podano innych wiążących liczb, ale widocznie z matematyką żydowską coś jest nie w porządku, bowiem przy podawanej liczbie 6 tysięcy zaakceptowanych aplikacji w ciągu jednego kwartału, powinien rozbrzmiewać aplauz, a nie skowyt. Policzmy: 6 tysięcy razy 4 kwartały w roku, daje 24 tysiące w ciągu jednego roku, podczas gdy w ciągu ostatnich 5-6 lat przyjęto 33 tysiące. To świadczyłoby aż o 7-krotnym wzroście liczby przyznawanych paszportów, nie zaś o jakimś spadku czy prześladowaniu.

Ale Żydzi uważają inaczej – albo podają niepełne liczby – i żądają wyjaśnień. Rząd hiszpański tłumaczy, że nie doszło do żadnych zmian w przepisach. Jak pisze jednak JTA – i tutaj cytat w całej okazałości: „Jak dowiaduje się Jewish Telegraphic Agency, ta nagła zmiana jest spowodowana bojaźnią o malwersację„.

Jeśli zatem rzeczywiście nastąpiło spowolnienie w przyznawaniu obywatelstwa Żydom, a „malwersacja” była przyczyną, to może mieć ona miejsce na wielu etapach: np. przy próbach udowodnienia swojego drzewa genealogicznego, aż do XV wieku – jak to robili dotychczasowi aplikanci, trudno nawet domyślać się – albo już po przyznaniu obywatelstwa. Może właśnie ta bojaźń przed malwersacjami dokonywanymi przez tą specjalną grupę etniczno-religijną, jest przyczyną spowolnienia procesu? A może jest zupełnie inaczej i Żydzi podstępnie alarmują pomimo, że nic złego nie dzieje się, mając na celu wywarcie jeszcze większego nacisku i zwiększenia kwot aprobowanych aplikantów? A może chodzi o nagłośnienie medialne jakiegoś wyimaginowanego i wykreowanego problemu, bowiem obowiązujące przepisy w ramach „Prawa Powrotu”, mają ściśle określony termin składania aplikacji, a ten właśnie termin niedługo kończy się?

W każdym razie szczegółów rzekomej niechęci do przyjmowania żydowskich aplikantów, nie znamy, ale może mamy jakąś mizerną namiastkę powtórki z przeszłości? Przypomnijmy, że podburzanie przeciw prawowitej władzy monarszej, bluźniercze machinacje, dążenie do władzy nad innymi, drobniejsze nieczyste interesy i większe konspiracje – to wszystko przyczyniło się do Edyktu z Alhambry (1492) i spowodowało konieczne i nagłe usunięcie Żydów z Hiszpanii.

Co do chęci władzy i panowania nad innymi, nikt lepiej nie wyraził tego jak Henry Ford w swym dziele „Międzynarodowy Żyd”, pisząc i ostrzegając: „Żyd międzynarodowy, jakeśmy to już poprzednio powiedzieli, rządzi nie dlatego, że jest bogaty, lecz dlatego, że w najwydatniejszym stopniu posiada handlowy żądny władzy talent swojej rasy i korzysta z lojalności i solidarności rasowej nie mającej sobie równej w żadnej innej grupie ludzkiej. Innymi słowy, gdybyśmy przekazali dziś władzę światową, opanowaną przez Żyda międzynarodowego, jakiejkolwiek innej najbardziej uzdolnionej handlowo grupie nieżydów, cała fabryka rządów świata rozpadłaby się w gruzy, gdyż nieżydom brak pewnej właściwości – bez względu na to, czy jest ona boską czy ludzką, wrodzoną czy nabytą, którą posiadają Żydzi”.

Pamiętajmy, że Henry Ford pisał o „władzy światowej opanowanej dziś przez Żyda międzynarodowego”, sto lat temu! Jak wyglądają dzisiaj, po tylu latach, w 2021 roku, stosunki własnościowe, siła pozarządowej władzy globalistycznej, kto nadaje ton światowym wydarzeniom, kto podejmuje decyzje (włącznie ze stworzeniem PLANDEMII) – nikt do końca nie wie, między innymi dlatego, że zakrywa to globalna cenzura.

Na podstawie: JTA.org
Opracowanie i źródło: Bibula.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rici 31.08.2021 14:56

    Chodzi o to ze w Izraelu mieszkaja glownie zydzi aszkenacyjscy, potomkowie chzarow. Wogole na swiecie szacuje sie ze zydzi askenazyjscy stanowia okolo 90-95 % wszystkich zydow. Poza tym zydzi sefaradyjscy stanowia w Izraelu 2 kategorie. Najwiecej zydow sefaradyjskich mieszka w Iranie.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.