Żydzi głosują nad polityką Polski!

Opublikowano: 16.10.2018 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Żydzi głosują nad polityką Polski!

Liczba wyświetleń: 4023

To nie żart. Podczas debaty Żydzi omawiają przyszłość Polski i głosują, na co Polska ma przeznaczać pieniądze z budżetu państwa i jakie decyzje polityczne podejmować. Domagają się m.in. wprowadzeniu języka hebrajskiego jako drugiego języka państwowego w Polsce. Film składa się z dwóch części – wstępu Polki (która znalazła to nagranie i omawia je) i debaty Żydów (od 2:20).


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

 1. Szaman2 16.10.2018 11:18

  wg Robert_ W
  …..
  Jest to berlińskie biennale, I Kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, zorganizowanego przez Yael Bartanę, izraelską artystkę mocno związaną z „KRYTYKĄ POLITYCZNĄ” i Sierakowskim, pracująca obecnie w Polsce. Trylogia filmowa /”Mary koszmary”
  “Mur i wieża ” “Zamach”/ Bartany to lewicowy semicki i antypolski bełkot. Szczęście w nieszczęściu że jest to według chorego lewicowego towarzystwa “tylko” happening, wydarzenie artystyczne.
  …..
  Jeśli rzeczywiście jest bo biennale.. to proponuję się nie ekscytować..

 2. kuralol 17.10.2018 07:17

  Energia już poszła i przedstawili publicznie swoje postulaty. Maski opadły qejsy wypadły. Widocznie jeszcze nie mogą robić tego całkiem wprost, dlatego dolepili listek figowy ”biennale.” Liczy się tylko to że informacja została przekazana.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.