Żyd schował się przed Marszem Niepodległości w łazience

Opublikowano: 17.11.2017 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 7

Na stronie internetowej magazynu „The Forward”, będącego miesięcznikiem dla amerykańskiej społeczności żydowskiej, ukazała się relacja niejakiego Simona Rubina, który znalazł się w Warszawie w ramach wymiany zagranicznej. Rubin twierdzi w swoim artykule, że z powodu przejścia ulicami polskiej stolicy Marszu Niepodległości musiał…. ukryć się w łazience, ponieważ w demonstracji uczestniczyć miały osoby o „antysemickich” poglądach.

Co ciekawe, amerykański Żyd nie mieszka w ścisłym centrum Warszawy, a właśnie w tym miejscu zawsze odbywa się Marsz Niepodległości, lecz zajmuje mieszkanie na Woli, czyli około dwa kilometry od miejsca rozpoczęcia demonstracji w dniu Narodowego Święta Niepodległości. Rubin pisze jednak, że „Ulica Leszno ponownie stała się miejscem antysemityzmu, nienawiści i tym razem własnego strachu”, w czym nawiązał oczywiście do faktu istnienia w tym miejscu getta w czasie II wojny światowej.

Z powodu dźwięku wybuchających petard oraz policyjnych syren Rubin musiał więc… ukryć się w łazience, uprzednio wyłączając wszelkie źródła prądu i zasłonił wszystkie okna w swoim mieszkaniu. Żyd w trakcie pobytu w łazience miał się przy tym zastanawiać, czy sąsiedzi z którymi rozmawiał o swojej żydowskiej tożsamości „rzeczywiście są jego sprzymierzeńcami”. Ponadto zdaniem przybysza z Ameryki, przez sobotnią demonstrację po raz pierwszy musiał się on obawiać, czy przypadkiem z powodu swojego wyznania nie stał się właśnie „celem”.

Jako dowód występowania „antysemityzmu” na Marszu Niepodległości, Rubin wskazuje fakt, iż zwołały go „dwa radykalnie nacjonalistyczne ruchy młodzieżowe, które biorą swoją nazwę od grup antysemickich z lat dwudziestych i trzydziestych”, zaś w trakcie manifestacji jeden z jej uczestników stwierdził na antenie telewizyjnej, że „należy odsunąć od władzy żydostwo”. Dodatkowo amerykański Żyd upatruje wzrostu postaw „antysemickich” w wyborczym zwycięstwie Prawa i Sprawiedliwości sprzed dwóch lat.

Na podstawie: Forward.com
Źródło: Autonom.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
donkey
Użytkownik
donkey

Nie można wierzyć żydom. Poczytajcie o przypadku żyda, któr sam sprayem nabaźgrał antysemickie hasła na elewacji swojego domu, po czym zgłosił na policji akt wandalizmu. Całe szczęście, że Policja przejrzała podstęp.
Tacy są żydzi, do perfekcji opanowali robienie z siebie ofiar i osiąganie profitów z tego tytułu.

MvS
Użytkownik
MvS

To się nazywa fachowo: psychoza (paranoidalna) i jest to schorzenie. Dobra wiadomość jest taka, panie Rubin, że da się je leczyć :-)

Gandzimen
Użytkownik
Gandzimen

Trzeba zaczac pogrom…

Konter
Użytkownik
Konter

Kupić mu bilet do Izraela, niech Oni go leczą, taniej wyjdzie.

akami
Użytkownik
akami

Niezły paranoik. Nie ma co tu komentować poza tym, że duzp mediów jest żydowskich i skwapliwie wykorzystuje takie teksty do podsycania antyżydowskiej psychozy.
Bo jaka jest prawda? Żydzi potrzebują antysemityzmu jak tlenu do oddychania. Bez antysemityzmu nie byłoby psychicznej pałki na wszystkich, którzy śmią mówiuć prawdę, a więc o żydowskich celach. Monopolizacji mediów, wpływania na strategiczne agendy. Wszystko po to aby realizować własne pokretne cele. I tutaj dygresja, bo nie chcę obrażać porządnych Żydów. Ci najgorsi, to właścicwie to nie są już Żydzi. Np. bankierzy pochodzenia Żydowskiego. Te najbogatsze amerykańskie klany sponsorowały rozwój militarny III Rzeszy słusznie widząc w tym niezły biznes. Dorobili się miliardowych majątków na zaopatrzeniu armii amerykańskiej i rosyjskiej. Potem program lend lease… I kręci się biznes cały czas. Co jest takiego w u większości Żydów i post Żydów (piąta przechszczona kolumna często ze zmienionymi nazwiskami), że mają pewnego rodzaju psychoze paranoidalną i z nikim nie potrafią żyć w zgodzie? Są jak jakaś sekta.