Życie źródeł fotowoltaicznych i wiatrowych to 15 lat

Opublikowano: 30.01.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1422

Niezależny doradca ds. energetyki dr inż. Jerzy Majcher o projekcie Nowego Zielonego Ładu, który ma być zrealizowany do 2050 r. Według naszego gościa ten program można realizować w inny sposób aniżeli zakładany. Powinno się zacząć budować elektrownię atomową. Niemniej jednak inercja rządu w tym zakresie jest zatrważająca.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. bogdzio 30.01.2021 16:14

    Bzdury SzPan opowiadasz, świat odchodzi od atomu, inaczej nie wymyślał by zielonego ładu. Atom nie moźe być czysty choćby ze względy na odpady. Skoro Polska stoi na węglu, są juź technologie, które zamieniają węgiel na gaz czy ropę, i robią to już polskie firmy, dlaczego tego nie wykorzystać? Tym bardziej, że produktem ubocznym takiej przeróbki jest melasa – naturalny nawóz.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.