Życie w wolnym stylu

Opublikowano: 05.01.2016 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Życie w wolnym stylu

Liczba wyświetleń: 657

45-letnia Lynx od dwudziestu lat mieszka w lasach północno-zachodniej Ameryki. Kobieta nauczyła się prehistorycznych metod przetrwania. Co roku udziela studentom cennych rad, jak przeżyć z dala od cywilizacji. Udowadnia, że skóra, drewno i krzemień mogą doskonale zastąpić plastik i metal. Po trwającym pięć miesięcy szkoleniu jej podopieczni przez kilka tygodni koczują w dziczy bez namiotów czy zapałek. Ich celem jest zaprezentowanie, że potrafią w praktyce zastosować przekazaną im wiedzę. Uczestnicy tych ekstremalnych wypraw przyjeżdżają z różnych stron świata. Niezwykłe doświadczenia pozwalają im na nowo przewartościować swoje życie.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Olo 06.01.2016 02:06

    Ciekawe kiedy ta pani ma czas depilował nogi i farbować włosy… oj.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.