Zwolennik imigracji zabity przez Afrykańczyka

Opublikowano: 08.01.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2279

Bertrand Louiset został znaleziony martwy w swoim własnym domu, po tym jak otrzymał prawie trzydzieści ciosów nożem. Sprawcą zabójstwa zwolennika imigracji okazał się być obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej, który mieszkał u Francuza, chociaż zgodnie z procedurami powinien zostać wydalony z kraju, ponieważ z powodu niespełnienia określonych warunków nie przedłużono jego wizy.

Do zabójstwa miało dojść w połowie grudnia, natomiast ofiara została odnaleziona po kilku dniach w swoim domu, zaś francuska policja poinformowała o zdarzeniu dopiero teraz. 58-letni mieszkaniec Joué-lès-Tours w centralnej Francji zmarł w wyniku otrzymania 28. ciosów nożem, a jego zabójcą okazał się 22-letni obywatel Wybrzeża Kości Słoniowej. Afrykańczyk mieszkał u Louiseta, ale ten nakazał mu opuścić dom, co doprowadziło do tragicznej w skutkach sprzeczki.

Iworyjczyk przebywał we Francji od dwóch lat na podstawie wizy, która jednak nie została w ostatnim czasie przedłużona, ponieważ nie osiągnął on odpowiednich wyników egzaminów na studiach i tym samym nie spełnił wymogów proceduralnych. Jednocześnie nie został jednak deportowany z kraju, co było między innymi zasługą samego Louseta, który przygarnął go do swojego domu.

Ofiara była bowiem znana ze swojej działalności na rzecz imigrantów. Louiset był działaczem kilku organizacji domagających się szerszego otwarcia granic, w tym między innymi ruchu UTOPIA56, a także dostarczał jedzenie i inną pomoc „nieletnim” przybyszom spoza Europy. Ponadto były dyrektor sieci marketów był sygnatariuszem manifestu na rzecz Europy „migracyjnej i solidarnej”.

Na podstawie: Francetvinfo.fr, Ripostelaique.com
Źródło: Autonom.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. MakSym 08.01.2019 11:35

    Dobrze, ze choć czasami lemingi ponoszą konsekwencje swych czynów.

  2. donkey 08.01.2019 12:53

    Nic dziwnego że dowiadujemy się tak późno. Unym zależy na wyciszaniu takich spraw.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.