Zwierzęta – anonimowi alkoholicy

Opublikowano: 15.05.2024 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1039

Nie tylko ludzie spożywają alkohol. Etanol stanowi istotną część diety różnych zwierząt. Znajduje się bowiem m.in. w nektarze kwiatów, sfermentowanych owocach i miodzie. Specjaliście z zakresu genetyki, neurologii, behawioryzmu, archeologii i antropologii ewolucyjnej szukają odpowiedzi na pytanie, czy niektóre gatunki mogą uzależnić się od alkoholu i jak oddziałuje on na ich organizmy. Udaje się im dokonać w tej dziedzinie niezwykłych odkryć. Ponadto dokumentaliści przedstawiają nowe sposoby zapobiegania alkoholizmowi, a także walki z tą groźną chorobą.

Źródło: YouTube.com


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.