Zrzucić wszystko na „wirusa”, czyli realizacja cyfrowego więzienia

Opublikowano: 05.02.2022 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2476

Groźba posiadania paszportu szczepionkowego, aby uczestniczyć w życiu społecznym, rozprzestrzenia się szybko jak niezdiagnozowany guz nowotworowy. Zapanował już w krajach takich jak Włochy, Francja i Australia. Te systemy cyfrowej identyfikacji w obliczu ludzkiej ignorancji pt. „to tylko teorie spiskowe”, mogą zniewolić nas wszystkich.
Cyfrowy ID (Digital ID) – plan na przyszłość.

Według białej księgi Światowego Forum Ekonomicznego opublikowanej w październiku 2021 r. Digital ID będzie służyć „jako katalizator naszej cyfrowej przyszłości”.

Artykuł zwodniczo skupia się tylko na podkreśleniu pozytywów przejścia w kierunku tożsamości cyfrowej, stwierdzając:

Aby pomyślnie przejść przez COVID-19 i jego następstwa, biznes i rząd muszą współpracować z szerszym wyborem interesariuszy i przekazać władzę w ręce ludności, aby każda osoba mogła kupować, handlować i prowadzić owocne życie…

Ta cyfrowa transformacja – w społeczeństwach, rządzie i sektorze prywatnym – będzie napędzać ożywienie po COVID-19. Jeśli zostanie to zrobione dobrze, będzie błogosławieństwem dla ludzi, zysków i planety, tworząc trwałą, zrównoważoną wartość, która przyniesie korzyści małym firmom, zarówno zmarginalizowanym, jak i zamożnym…

Aby rozpalić iskrę postępu handlowego i humanitarnego, każda osoba powinna mieć unikalną tożsamość cyfrową, aby mieć pełny dostęp do cyfrowego świata w sferze gospodarczej, społecznej i politycznej.

Unia Europejska, Kanada, Meksyk, Monako, Nigeria, Australia, Wietnam, Chiny i Singapur to tylko niektóre z regionów i krajów, które niedawno ogłosiły lub wdrożyły systemy cyfrowej identyfikacji.

Branża turystyczna jest również ważnym graczem w biometrycznym schemacie tożsamości cyfrowej.

Kluczowymi uczestnikami programu są również podmioty globalnego zarządzania takie jak Organizacja Narodów Zjednoczonych, Światowa Organizacja Zdrowia i Bank Światowy.

Organizacja Narodów Zjednoczonych uruchomiła projekt ONZ Digital ID jako rozwiązanie tożsamości cyfrowej dla swoich pracowników.

Poniższy film opisuje, jak to działa.

Światowa Organizacja Zdrowia wydała nawet specyfikację i podręcznik standardów wdrażania dla systemów paszportów szczepionek o nazwie Digital Documentation of COVID-19 Certificates: Vaccination Status.

Dokument został opracowany przy wsparciu finansowym Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Fundacji Rockefellera, Kuwejtu i rządu Estonii (pionier w rozwoju rządowych systemów cyfrowej identyfikacji).

Dla sektora usług finansowych Bank Światowy stworzył Inicjatywę ID4D, której celem jest umożliwienie wszystkim ludziom dostępu do usług i korzystania ze swoich praw dzięki cyfrowej identyfikacji.

Ojej, czy ludzie nie byli w stanie uzyskać dostępu do usług i korzystać z praw przed cyfrowym ID?

Dlaczego narracja uległa zmianie, sprawiając wrażenie, jakby świat się bez nich rozpadał?

Oferując wygodę i bezpieczeństwo, ogromną częścią tej fabuły jest również przejście na mobilne prawa jazdy, na czele którego stoją m.in. Apple i IDEMIA.

Zrzucić wszystko na „wirusa”

Od początku „pandemii” rządy na całym świecie i przywódcy wszystkich sektorów społeczeństwa obwiniają COVID-19 za spowodowanie spustoszenia gospodarczego i społecznego.

Twierdzą, że to „niewidzialny wróg” spowodował takie zniszczenie, a nie głupie działania i polityka uchwalona przez urzędników publicznych.

Teraz próbują sprzedać kłamstwo, że jedynym rozwiązaniem jest przyjęcie cyfrowej transformacji „aby każda osoba mogła kupować, handlować i wieść owocne życie”.

Dzieje się tak pomimo faktu, że paszporty szczepionkowe były planowane w UE już w 2018 r., zanim jeszcze zaczęła się plandemia.

Ale teraz można legalnie obwiniać o to COVIDA!

Ci, którzy wciąż nie wiedzą o ogromnym spisku popełnianym przeciwko nam, mogą łatwo dać się oszukać tym wspaniałym, pełnym dobrych intencji wypowiedziom.

Ci, którzy rozumieją tę grę, zdają sobie sprawę, że przejście do cyfrowego świata oznacza przejście do mrocznej przyszłości, szczególnie dla tych, którzy wpadają w konflikt z autorytarnymi rządami nawet za najmniejsze naruszenie.

Ten cyfrowy schemat „zdrowia” służy znacznie szerszemu celowi niż tylko określenie statusu „szczepień” i dostęp do dokumentacji.

Jest wznoszony, by dyskryminować każdego, kto łamie jakiekolwiek dyktaty narzucone przez rosnącą liczbę rządów tyranów.

Na razie mamy do czynienia z wdrażaniem obowiązkowych szczepień przeciwko „wirusowi” na o 99% przeżywalności, co samo w sobie jest poważną niesprawiedliwością.

Dla niektórych na świecie oznaczało to również poddanie się obowiązkowej kwarantannie w obiektach podobnych do więzień.

W niedalekiej przyszłości może przekształcić się w obowiązkową konfiskatę broni, aborcję, eutanazję, sterylizację, przepadek mienia, eksmisję, mikroczipowanie i wiele innych okropności.

Cyfryzacja, choć wygodna, służy również odczłowieczeniu, ponieważ ludzkie życie sprowadza się do samych danych i cyfr!

Ale ten program będzie służył panom, jak również kapitalizmowi nadzoru, a transhumanizm czwartej rewolucji przemysłowej będzie się dalej umacniał.

Działaj teraz, zanim będzie za późno!

Tak zwana pandemia była wykorzystywana przez rządy jako narzędzie do wykładniczego zwiększania swoich uprawnień w bardzo krótkim czasie.

Psychologia, w której obiecywali bezpieczeństwo i ochronę przed „śmiertelnym wirusem”, trwała prawie niesłabnąco, gdy posłuszne owce ustawiały się w kolejce, aby przyjąć eksperymentalne zastrzyki mRNA.

Ich wynalazcy porównali je do komputerowych systemów operacyjnych, które mogą hakować oprogramowanie życia.

W miarę jak liczba ofiar śmiertelnych i uszkodzeń wśród „zaszczepionych” wzrasta, wielu zaczyna wreszcie wyczuwać smród kłamstw, które rządy opowiadają w skoordynowany sposób od początku plandemii.

Ponieważ świadomość na temat programu depopulacji szczepionkowej rośnie, ludzie muszą być również bardzo czujni w związku z powstającym wokół nas cyfrowym systemem więziennym.

To nie skończy się na samych paszportach szczepionkowych. To dopiero początek.

Cały świat jest tworzony, aby zniewolić nas w nieustannym cyfrowym świecie cyfrowej waluty, masowej inwigilacji, sztucznej inteligencji i biometrii oraz implantach w ciele, podczas gdy technologia blockchain będzie rejestrować wszystko, co robimy.

Pomimo postępów, jakie poczyniono w celu uwięzienia ludzkości w tym cyfrowym więzieniu, wciąż jest czas na działanie i pokrzyżowanie tych planów!

Poczyniono już znaczne postępy w ujawnianiu kłamstw narracji o COVID-19.

Jednak ta bitwa tak naprawdę dopiero się zaczyna.

O wiele więcej trzeba zrobić, aby powstrzymać wiele zagrożeń, przed którymi stoi obecnie ludzkość.

Walka musi rozpocząć się na poziomie indywidualnym od obywatelskiego nieposłuszeństwa wobec niekonstytucyjnych mandatów i rozporządzeń.

Nie ma masowego oporu bez jednostek gotowych stanąć w obronie tego, co dobre, sprawiedliwe i zgodne z prawem.

Nie możemy popaść w kłamstwo, że większe dobro jest ważniejsze niż wolność osobista, ponieważ nie może być większego dobra bez wolności osobistej!

Nadszedł czas, aby przestać pozwalać socjopatom, psychopatom i narcyzom w miejscach władzy działać jako dyktatorzy, a nie służący i opiekunowie.

Prawdziwa zmiana wymaga osobistego poświęcenia i chęci cierpienia.

Wkrótce możemy stanąć w obliczu sytuacji, takich jak zwiększone niedobory żywności/dostaw, cyberataki, awarie sieci energetycznej, załamanie gospodarcze i groźba nowej wojny.

Nie możemy pozwolić, aby propaganda i polityczna niezgoda nadal nas dzieliły.

Każdy z nas ma wrodzoną intuicję dotyczącą dobra i zła.

Nadszedł czas, aby oprzeć się na tej wewnętrznej wiedzy i odłożyć na bok różnice, bo inaczej wszyscy będziemy żyć pod cyfrową, technokratyczną formą globalnego komunizmu, z którego trudno będzie uciec.

Zostaliśmy obdarzeni niezbywalnymi prawami i musimy być bardzo czujni, aby te prawa nie zostały naruszone, abyśmy wszyscy nie zostali zbezczeszczeni w istoty, które nie odzwierciedlają boskiego obrazu, który w sobie nosimy.

Źródło oryginalne: WeliveinaMadWorld.com
Źródło polskie: OdkrywamyZakryte.com

1

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. pikpok 05.02.2022 14:52

  I staniemy się częścią internetu rzeczy, zabawek – IoT. Jak to jeden z nich powiedział ,, ludzie dla odrobiny wygody sprzedadzą swoją wolność”.
  COW ID –> ID IoT

 2. Szwęda 05.02.2022 18:29

  Ostatecznie to od ludzi zależy kim czy czym się staną, czy pozostaną ludźmi, czy dadzą się odczłowieczyć i zeszmacić.

 3. Abnegat 06.02.2022 12:37

  “Artykuł zwodniczo skupia się tylko na podkreśleniu pozytywów przejścia w kierunku tożsamości cyfrowej, stwierdzając:” świetna adnotacja – prawdziwe dziennikarstwo – pozdrawiam

 4. Fenix 07.02.2022 11:26

  “Nie możemy popaść w kłamstwo, że większe dobro jest ważniejsze niż wolność osobista, ponieważ nie może być większego dobra bez wolności osobistej! ” PRAWDA. Wolność to człowieczeństwo, podstawa to prawo tworzone i stanowione przez człowieka dla siebie samego. Moim dobrem jest twoje dobro! Błędem rządów władzy jest to, że odbierają dobra, godność , wolność, i człowieczeństwo innemu ? Ludzie, upominajmy się o zwrócenie sobie władzy! Nie rządów władza , a ludzi władza.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.