Żona wirusologa z Wuhan umarła na COVID-19 przed pandemią

Opublikowano: 31.05.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1348

David Asher, były urzędnik Departamentu Stanu USA, ujawnił zaskakującą wiadomość, że żona jednego z pracowników laboratorium w Wuhan zmarła z powodu koronawirusa. Kobieta zmarła przed rozpoczęciem pandemii, ale fakt ten został starannie ukryty. W tej sprawie toczy się dochodzenie.

David został poinformowany o tym wydarzeniu przez jednego z pracowników laboratorium. Pracował tam i po długiej ciszy nie mógł tego znieść, postanowił jednak powiedzieć prawdę. Napisał anonimowy list zawierający szokujące fakty. David Asher jest pewien, że oznaki rozprzestrzeniania się choroby pojawiły się na długo przed ogłoszeniem pandemii i blokad na całym świecie.

Jak dotąd nic nie wiadomo o wynikach śledztwa. Asher jest pewien, że chińskie władze celowo to wszystko ukrywały. Nadal istnieje wiele tajemnic dotyczących koronawirusa, które nie zostały ujawnione. Większość z nich nigdy nie zostanie upubliczniona przez Chiny. Dlatego bardzo ważne jest, aby nie przerywać, ale sprawdzić wszystkie informacje.

Amerykański wywiad, podobnie jak brytyjski, jest przekonany, że globalna pandemia rozpoczęła się z powodu wycieku wirusa z laboratorium. Wiadomo również, że kilku naukowców z laboratorium zmarło również z powodu wirusa COVID-19. Być może ta teoria wkrótce się oficjalnie potwierdzi.

Autorstwo: tallinn
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Fenix 02.06.2021 07:27

    Warto prześledzić zapalenia płuc u ludzi, i z jakim skutkiem z przed pandemii ? Grypo-Wirus atakuje ludzi starszych ,ich układ odpornościowy chorób nabytych.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.