Żółta kartka dla warszawskiego rządu

Opublikowano: 01.06.2018 | Kategorie: Polityka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 522

Warszawski rząd powinien dostać czerwoną kartkę za brak ochrony narodu. Dostają żółtą, ponieważ po ich odejściu przyszliby czerwoni z PO i innych partii komunistycznych.

Jak napisał w swojej książce: „To tylko mafia”, Wojciech Sumliński, PO i SLD powstały przez WSI, a WSI była bezpośrednio kontrolowana przez Rosję. Czyli znowu wróciłyby rządy tych, którzy potwornie okradli Polaków.

Naszym zadaniem nie jest śledzić działania polityków, tylko dbać o rodzinę, wiarę, hobby, wykształcenie itd. Politycy powinni sami dbać o własną uczciwość. Niestety tak nie jest. Są w mniejszym lub większym stopniu tak samo skorumpowani, jak polityka światowa.

Przykład: tylko kilka posłów podpisało się pod listem posła Wilka do prezydenta Trumpa z prośbą o niepodpisywanie ustawy 447. Reszta posłów stchórzyła, nie wykazała zainteresowania bezpodstawnym żydowskim roszczeniom. Powinni podać się do dymisji, ponieważ zdradzili naród.

Ile jest takich niedomówień, zdrad, głupoty, sprzedawczykowości, zaniechań, tchórzostwa? O większości z nich nie wiemy, jednak dzięki internetowi łączymy wspólną pracę dziennikarską i jesteśmy w stanie weryfikować prace polityków. Wygląda ona bardzo blado.

PiS jest tylko ciutkę lepszy od PO, SLD, PSL… Sprzedaje naród na wiele sposobów. Największym ich grzechem jest klękanie przed żydowskim Izraelem i przed amerykańskimi żydami. Prezydent Duda oficjalnie używa słowa „Polin”, zamiast Polska. W tych sprawach upodlili, upokorzyli swoich wyborców, którzy na nich głosowali.

Najgorsze jest to, że nie ma polityków z klasą, którzy mieliby możliwość rządzenia narodem. Rodzą się oddolne siły, jednak nie mają zasobów na walkę z PiS i PO. Nie mają środków, nie są znani, nie są rozpoznawalni.

Najgorzej mają ci, którzy nie zbudowali marki w internecie. Niech się nie łudzą, poniosą porażkę. Internet to podstawa. Tutaj należy być znany i ceniony za prawdę.

Kolejny krok to reklamy, media, prasa. Tu już potrzebna jest konkretna kasa.

Bardzo dużo mogą zrobić sami ludzie. Powinni otwierać przedstawicielstwa w każdym mieście i reklamować, głosić prawdę. To jest droga po stołki w sejmie. Potrzebna jest partia w sejmie, która będzie informować naród o zdradzieckich ustawach, podchodach, układach, planach, strategiach.

Tak naprawdę, to my mało wiemy, co dzieje się w polskiej polityce. A moglibyśmy z wyprzedzeniem protestować, mówić i otwierać oczy rodakom.

Wbrew pozorom są to ważne działania, które kształtują decyzje polityków. Nie wszyscy z nich trafią pod ochronny parasol Unii Europejskiej. Wielu z nich będzie musiało się rozliczyć z narodem za sprzedawczykowość. Nie w sądzie, tylko na ulicy, w sklepie, na wczasach. Do końca życia będą musieli chować się, ukrywać przed naszymi spojrzeniami.

Popatrz na Wałęsę, Kwaśniewskiego, Tuska, Komorowskiego, bez obstawy, bez ochrony zostaliby zlinczowani. Nie fizycznie, tylko słownie. To bardziej boli…

Autorstwo: Robert Brzoza
Źródło: RobertBrzoza.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. beth 01.06.2018 14:18
  2. emigrant001 01.06.2018 15:15

    W Polsce nie ma teorii spiskowych są tylko fakty znane ludziom od dawna z tym, że na jaw wychodzą dopiero teraz.
    Winnych nie było nie ma i nie będzie, jest tylko sukces transformacji i kilka lukratywnych posad w Brukseli.
    Dość prostą rzeczą do zrobienia była wymiana komunistycznych sędziów, co nie udało się zrobić przez 27 lat i nadal nie można. Państwo teoretyczne.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.