Żołnierz GROM mówi jak jest na granicy z Białorusią

Opublikowano: 20.11.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 754

Co naprawdę dzieje się na granicy Polski z Białorusią? To pytanie nurtuje wielu ludzi w naszym kraju bowiem od początku kryzysu z imigrantami do strefy przygranicznej nie wpuszczane są żadne media. Jedyne informacje, które docierają do opinii społecznej pochodzą z oficjalnych komunikatów MON, policji oraz Straży Granicznej. Bazuje na nich nawet reżimowa telewizja, której kamery również nie dotarły do najgorętszej strefy starć.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.