Żniwa dusz – zbierają nasze DNA

Opublikowano: 22.09.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 76

Co zdaniem Nigela Kernera chcą zdobyć Archonci? W jakim celu zbierany jest przez nich nasz materiał genetyczny? Uprowadzenia przez Archontów nie zawsze tyczą się ciała fizycznego? Czy faktycznie posiadamy 65 genetycznych korekt? Jaki cel ma realizacja programu transhumanistycznego? Jak silną mamy wyobraźnię? Czy w kontakcie ze Stwórcą potrzebny jest pośrednik? Co się stanie, jeśli weźmiemy pod uwagę aktualną wiedzę o zjawisku UFO i przewidzimy przyszłość? Czy Archonci to biblijni szatan i jego żołnierze czy też fantazja stworzona na przestrzeni wieków?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o