Znany od lat wirus nagle we wszystkich mediach

Opublikowano: 08.12.2022 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 1196

Wielkie media, jak jeden mąż, że rozpoczęły kolejną nagonkę medialną w celu wywołania histerii za pomocą przerażających nagłówków. Wirus RSV znany jest od wielu lat i jego objawy przypominają przeziębienie. Oczywiście, mają już nowe, cudowne lekarstwo — preparat, nad którym szybko pracują, a nawet trzy, które koncerny farmaceutyczne chcą nam wcisnąć.

Autorstwo: Krzysztof Ator Woźniak
Źródło: YouTube.com

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.