Znaleziono fragment skrzydła zaginionego samolotu

Opublikowano: 07.09.2015 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 5

Okazuje się, że odnaleziona na francuskiej wyspie Reunion klapolotka rzeczywiście należy do zaginionego Boeinga 777, który w zeszłym roku zaginął w tajemniczych okolicznościach. Daje to więc nowe nadzieje w poszukiwaniach wraku tej maszyny.

Eksperci starali się być bardzo ostrożni podczas analiz znalezionego obiektu ale teraz istnieje stuprocentowa pewność, że mamy właśnie do czynienia z fragmentem zaginionego samolotu. Mamy zatem dowód na to, że lot MH370 po prostu rozbił się, a nie został porwany przez kosmitów, jak głosiły niektóre teorie.

Wyspa Reunion położona jest w zachodniej części Oceanu Indyjskiego niedaleko Madagaskaru. Odnalezienie samolotu będzie z pewnością bardzo trudne, gdyż nie wiemy gdzie dokładnie maszyna mogła upaść. Fale mogły roznieść szczątki Boeinga 777 po całym oceanie.

Na podstawie: Reuters.com
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o