Znak drogowy ostrzegający przed UFO

Opublikowano: 10.06.2017 | Kategorie: Paranauka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 534

Znak drogowy ostrzegający przed UFO ustawiono w jednej z dzielnic Nogińska w Rosji. Ktoś najwidoczniej miał zamiar przestrzec innych ludzi przed obecnością obcych w tej części miasta.

W założeniach, stojąca przy drodze tablica przy ulicy Dekabrystów 12, miała być prawdopodobnie kojarzona ze znakiem drogowym, który sygnalizuje obecność „hopki”. Obiekt wkopano w ziemię na poboczu przy progu zwalniającym.

Mieszkańcy są jednak przekonani, że ktoś próbuje zasygnalizować, że w rejonie można spotkać obcych. Myślenie takie wynika z faktu, iż namalowany na znaku ogranicznik w kształcie UFO, umieszczono nad głowami trzech figur, przypominających kosmitów. Nie wiadomo, kto jest autorem zamieszania. Lokalni urzędnicy twierdzą, że znak ustawiono zgodnie z prawem.

Autorstwo: tallinn
Na podstawie: navkolo.me
Źródło: InneMedium.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. Waldorfus 10.06.2017 15:32

  “(…)umieszczono nad głowami trzech figur(…)”

  No bo to jest trójca święta, świata alternatywnego: https://wolnemedia.net/liroy-wykluczony-z-kukiz15/#comment-211664

 2. Kruszon 10.06.2017 19:56

  Do admina tego ciekawego i w miarę wiarygodnego portalu jakim są “Wolne Media”.
  Zwracam się z uprzejmą prośbą o nie kopiowanie bzdur i wypocin niejakiego “talinna” piszącego na portalu “InneMedium”.Jest tam wiele ciekawszych,choć może nie zawsze prawdziwych informacji,ale czytając przekłady lub wyssane z palca artykuły tego gościa przechodzę regres umysłowy.
  Nie róbcie śmietnika z portalu bo reklamy wam to nie przynosi.
  Pozdrawiam.

 3. maciek 11.06.2017 02:20

  Nie no Kruszon. Ja od roku wierzę w to, że ten cały Tallin jest właśnie po to żeby pisać komentarze o nim. Ta ciągłość komentarzy pod jego artykułami to precedens na skalę polskojęzycznego internetu. To naprawdę jest hit. Uwielbiam czytać te komentarze pod jego artykułami. Nie wiem czy to jest specjalnie robione, czy to się samo zrobiło?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.