Zmiany DNA w starożytności i dziś

Opublikowano: 25.08.2021 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1952

Wyobraźmy sobie taką hipotetyczną możliwość, iż człowiek już doszedł kiedyś w przeszłości do naszego dzisiejszego poziomu rozwoju technologiczno-naukowego. Pytanie, czy wiedzielibyśmy o tym? Na podstawie zapisów starych pism takich, jak np. „Księga Henoha”, wiemy, że ludzie żyli kiedyś po około 1000 lat. W wielu podaniach i mitach zapisane są przekazy o bogach biorących sobie ludzkie kobiety w celach wiadomych, i o zrodzonych mutantach, półbogach, gigantach etc.

Jednym z możliwych scenariuszy jest więc taki, iż dawno temu pewna grupa ludzi postanowiła zmienić genetycznie większość ludzkości. Nasze DNA jest niepełne, celowo uszkodzone tak, abyśmy nie mogli korzystać z pełni naszych możliwości poznawczych, oraz tak oczywistych zdolności, jak czytanie w myślach, przesuwanie przedmiotów siłą woli, uzdrawianie i wielu innych. Nasze życie zaprogramowano na 120 lat, żeby wraz ze śmiercią zacierały się nasze wspomnienia. Żyjąc dłużej moglibyśmy się zorientować, że w kółko raz po raz i od nowa, powtarzają się stare dobre metody trzymania ludzi za mordy.

Zakazy małżeństw poza określoną kulturą, kastą czy religią nie są przy takiej hipotezie niczym dziwnym. Garstka ludzi, których DNA nie zostało zmienione, nie może się łączyć z resztą, a żeby nie wyglądało to dziwnie czy podejrzanie zasada, zakaz dotyczy szerszej ilości osób. Grono nadzorców ma więc o wiele większe możliwości umysłowe-intelektualne. Paranormalne. Większe doświadczenie, a wiedza tylko w niewielkiej części przekazywana jest na niższe poziomy.

W okolicy 2000 roku, a szczególnie w 2012 roku, wydarzyło się coś, co bardzo zaniepokoiło „bogów”. Nie udał im się ich plan kolejnej wojny. Z zaniepokojeniem zauważyli, że część ludzi zaczęła myśleć samodzielnie. Jeszcze większy niepokój wywołali ludzie, którzy dzięki połączeniu z siatką krystaliczną ziemi rozpoczęli proces naprawy DNA. Dlatego próbują powtórzyć zabieg ze starożytności dzisiaj. Żeby naprawić DNA wystarczy oddychać i na to pozwolić. Żeby zacząć, musimy odrzucić wszystkie nasze poglądy, wierzenia i przekonania.

To co czytasz może być bzdurą, taką samą jak demokracja czy cokolwiek innego. To ty decydujesz co jest prawdą. Tylko ty!

Pobaw się. Z ciekawości. Zawsze możesz to porzucić czy odrzucić, ale spróbuj. Spróbuj zaprzeczyć wszystkiemu, co uważasz, że stanowi o twoim istnieniu, dla zabawy. Pobaw się, że jesteś oświecony, że twoje oczy świecą blaskiem a DNA naprawia się dzięki mądrości twego ciała i jego związku z ziemią oraz z całym wszechświatem. Po prostu dopuść do siebie taką myśl.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 18, średnia ocena: 4,44 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Wolna Dusza
Użytkownik
Wolna Dusza

Świetny artykuł, oby takich więcej! Ażeby poznać prawdę, należy odrzucić wszystko to co już wiemy i znamy, a w pierwszej kolejności poznać siebie, potem leci już z górki

MB
Użytkownik

“Żeby naprawić DNA wystarczy oddychać i na to pozwolić.” – Wim Hof właśnie to robi i rezultaty od kilkunastu lat zadziwiają naukowców i klinicystów na całym świecie. Można sterować “autonomicznym” układem nerwowym, można na życzenie wytwarzać telomerazę, można bić rekordy wytrzymałości. Stosując od trzech lat nie jestem gotowy do załapania się do księgi Guinessa, ale mój organizm działa lepiej niż sądziłem że jest to w ogóle możliwe. I umysł jest tu całkowicie pomijany, bo tylko przeszkadza. Także faktycznie kluczem jest pominięcie programowania umysłu.

Zohan Dvir
Użytkownik
Zohan Dvir

A wszelkieg rodzaju szczepionki są po to aby ten proces zatrzymać lub wyhamować

Rupert
Użytkownik
Rupert

W buddyźmie mówi się, że każdy ma naturę Buddy, ale nie każdy jeszcze ją rozpoznał. Dlatego np. poprzez medytację lub inne praktyki można tę naturę Buddy rozpoznać i urzeczywistnić i stać się wolnym od splamień tego świata. Czyli, kiedy staniemy się świadomi tej natury nie będziemy podlegali żadnym ograniczeniom świata materialnego. Pozdrawiam