Zmiana wibracji zmieni nasz świat

Opublikowano: 15.05.2021 | Kategorie: Publicystyka, Publikacje WM, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 2465

W dniu 13 maja coś się zmieniło w energetyce ziemi. Nie wiem dokładnie co, ale wyczuwam przełom energetyczny. Od kliku lat byliśmy w etapie przejściowym z dniem 13 maja 2021 wg mnie, jesteśmy w 100% w nowej energii.

Jest to moment, w którym muszą się zetrzeć ze sobą różne siły, siła empatii i połączenia ze źródłem z siłą władzy i pozornej satysfakcji obcowania z niższymi energiami. Jest to czas, gdy wraz z ogromną ilością działań mających na celu zniewolenie ludzi przyjdzie mała iskierka, która ich przebudzi. W najbliższym czasie dojdzie do zniszczenia tajnych systemów kontroli nad ludźmi, połączonych bezpośrednio z DNA, czyli mających kontrolę nie tylko nad naszym umysłem, ale blokujących nam dostęp do inteligencji każdej z naszych komórek. Każda komórka naszego ciała to odrębny i w pełni świadomy byt. Gdy ukłujemy się w palec, to każda komórka naszego ciała współodczuwa ból. Gdy nasz mózg jest zrelaksowany, to każda komórka czuje to i rozpoczyna proces samo naprawy, regulacji, oczyszczania. Stan rozluźnienia, medytacyjnej ciszy, gdy nasz mózg nie skupia się na niczym i po prostu jest, relaksuje również każdą pojedynczą komórkę, jaka by ona nie była i jakiej nie pełniłaby funkcji w organizmie. Gdy czujemy strach, to strach też odczuwamy całym sobą, nie tylko umysłem. Dlatego strach jest tak ważny w procesie naszego ogłupiania, strach i uwaga. Gdybyśmy mieli wolny czas, którego nie zabierze telewizor, smartfon, czy nawet książka czy gazeta.

Gdybyśmy mieli czas na rozmyślanie, ale nie o rachunkach, problemach w pracy, nowej sukience czy spodniach, moglibyśmy zadać sobie pytanie tak ważne i ciekawe, że na znalezienie na nie odpowiedzi moglibyśmy poświęcić całe swoje życie. Moje pytanie, które kiedyś sobie zadałem brzmiało: „Kim jestem”?

Nie znalazłem na nie odpowiedzi lecz droga jaką wybrałem zmieniła mnie nie do poznania i zmienia każdego dnia jeszcze bardziej. Już wiem, że zadałem złe pytanie, bo lepsze jest: „Kim jesteśmy?”.

Tak jak komórki ludzkiego ciała tworzą jedną całość i współodczuwają, tak i my tworzymy jedną całość. Całość, której nie przerywa śmierć naszej fizycznej postaci. Jest jedna rzecz napisana w „Biblii”, z którą się w pełni identyfikuje – „Bóg jest wszędzie”. Nie ważne co pod słowem „Bóg” rozumiesz ty, a co ja. Jeśli masz problem z tym słowem to zamień je innym… Po prostu wszystko jest połączone ze sobą. Problemem jest nasz sposób rozumowania, narzucony nam żeby nas uwsteczniać i nie pozwolić się rozwijać. Nie ma dobra ani zła, nic absolutnie nic nie składa się tylko z dwóch przeciwstawnych sił. Wszystko istnieje równocześnie w tu i teraz. Przeszłość i przyszłość to abstrakcja, nasze ograniczenie. I tu jest sedno, to tu ukryta jest iskra, która zmieni wszystko. Cały plan oparty jest na działaniach wykonywanych w określonym czasie a mających wpływ na przyszłość. To duża nieostrożność upadłych istot.

Na zakończenie jeszcze raz zacytuje wam Levashova: „Nie jest przypadkiem, że białe światło w procesie dyfrakcji rozszczepia się na siedem kolorów, że w oktawie jest siedem dźwięków, a zdobycie siedmiu ciał duchowych dopełnia ziemski cykl ewolucji istoty ludzkiej”. Gdy zdobędziemy siódmy dom, nasza wibracja zgra się z nową wibracją ziemi i zniszczy system przez który pijawki odbierają nam siłę i wpompowują fałszywe wartości i strach.

Autorstwo: Punkt Zero
Źródło: WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 19, średnia ocena: 4,37 (max 5)
Loading...

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

40
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
skarfejs2009
Użytkownik
skarfejs2009

Też poczułem ze wibracje bardzo się podniosły ostatnio, szczególnie to czuć jak się wejdzie do lasu. Ważne aby teraz organizm oczyścić z metali ciężkich inaczej będziemy chorować . Teraz jest czas ze ludzie przebudzeni będą przechodzili z trzeciej do czwartej gęstości za życia to jest precedens .Polecam zobaczyć’ Gwiezdna interwencja Czas na przebudzenie ludzi Anna Głowacz’

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Cyt: To duża nieostrożność upadłych istot.
A skąd Pan to wytrzasnął?

Cyt: Od kliku lat byliśmy w etapie przejściowym.
Takie rzeczy można zawsze pisać.

Cyt: Jest to moment, w którym muszą się zetrzeć ze sobą różne siły, siła empatii i połączenia ze źródłem z siłą władzy.
Coś Pan wie o tych siłach czy tylko tak pisze?

Cyt: Zmiana wibracji zmieni nasz świat
A skąd to się bierze? Tak samo?

Mógłbym tak więcej…

Pan tylko zadaje pytania. Nie niektóre dostaje nawet odpowiedź. Czy potrafi zweryfikować czy była ona od strony chcącej naszego dobra? Nie.

Wspomina o biblii i ją cytuje, czyli jest dla Pana wykładnią, a na czym się ona opierała – na przekazach z góry (nie ważne, że potem zredagowana i zawiera może 5% prawdy). Czy ma Pan przekazy z góry? Coś Pan zrobił dla ludzi? Ma Pan moc (chociażby wyleczenia kogoś)?

Ja znam osobiście człowieka, który ma wszystkie wymienione cechy/dary/umiejętności i jeszcze więcej.

Nazywa się ZBIGNIEW JAN POPKO.

Na swej stronie i na YT ma ok 500 filmów – skorzystać!
Każdy z dobrymi intencjami otrzyma wsparcie.

Dgruzin
Użytkownik
Dgruzin

Szanowna Redakcjo.
Powoli zaczynam wątpić w czystość Waszych intencji. Publikujecie często taki chłam, że głowa boli. Wielokrotnie pisałem o tych nadużyciach. O cytowanym Zbyszku Popko nie widziałem nawet malutkiego artykułu. A to co zrobił i robi … Przez paręnaście lat uzdrawiał rocznie po 40 000 osób. Obecnie raz w tygodniu uzdrawia przez internet 1500 osób na raz. Dalej nie będę pisał, trzeba samemu sprawdzić, przeżyć, doświadczyć.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

12 maja skończył się ramadan a 13 rozpoczęło się święto. nic dziwnego że energetyka się ruszyła

Admin WM
Administrator

@Dgruzin

„Powoli zaczynam wątpić w czystość Waszych intencji”.

Jedyną intencją portalu WM jest umożliwienie użytkownikom publikowania własnych artykułów. Na portalu WM każdy zarejestrowany użytkownik może publikować (trzeba jednak umieć ubrać myśli w słowa, by amatorskiej sieczki blogerskiej nie było). Materiał nie był zamawiany przeze mnie, ani wybrany do publikacji, a jedynie zaakceptowany (choć przyznam, że zastanawiałem się czy ten tekst puścić, bo jest słaby jakościowo z powodu braku argumentacji merytorycznej, wygrała jednak wolność słowa). Portal WM publikuje treści z którymi jako admin się zgadzam i nie zgadzam. Z powyższym się światopoglądowo nie zgadzam.

rici
Użytkownik
rici

Punkt Zero ogolnie zgadzam sie z Toba, mam w szczegolach inny punkt widzenia. Oczywiscie wszystko moze sie zmienic, w miare poznawania nowych prawd.
Kiedys uwazalem ze sposobem na rzadzenie jest stara rzymska zasada “dziel i rzadz”, ale obecnie uwazam ze o wiele lepsza jest wywolac strach, obojetnie o co dla niektorych bedzie to ze nie beda mieli juz takiego ubrania jakie chca, dla innych ze straca prace, nie pojada na urlop,jeszcze dla innych ze nie beda mieli co jesc, chociaz dla jednych sa to bardzo wazne rzeczy, dla innych obojetne.
Dusza wybiera sobie cialo przed urodzeniem,jak w sklepie wybieramy ubranko, wie co czeka to cialo /ubranko/. Dla duszy czas to taki sam wymiar jak dla nas szerokosc, czy dlugosc. Dusza wybiera sobie co ma przezyc, co ma doswiadczyc, czego sie ma nauczyc. Jezeli tego nie zrealizuje , musi powtorzyc swoje zycie w innej inkarnacji. Raz musi robic zlo, drugi raz dobro, raz musi byc ofiara, drugi raz oprawca, poprostu musi to wszystko przezyc. Dusza musi doswiadczyc wszystkiego co dostepne jest na jej aktualnym poziomie.
Dusza jest niezniszczalna, dusza jest energia, podobnie jak “bog” .
Czy ktos chcialby zniszczyc siebie?. W religi judaistycznej “bog” chce niszczyc dusze, ale jezeli zniszczy dusze to i zniszczy siebie, z tego wynikaloby ze judaistyczny “bog” to samobojca.
@Dgruzin, zadawanie pytan to wstep do wiedzy, a najwazniejsze jest zadawanie pytan samemu sobie i szukanie na nie odpowiedzi.
Uwazam kazdego ktory pobiera oplaty za uzdrawianie, za oszusta, tak samo kazdego ktory chodzi w krawacie/bankstera/ za zlodzieja.
A co do podnoszenia sie wibracji, w 1996 roku nasz uklad sloneczny wszedl w strefe rownika galaktycznego, i w 2028 go opusci, ale juz w innym znaku, innej erze. Nasz uklad sloneczny a z tym i “nasza” Ziemia kreci sie dookola osi “naszej” galaktyki. Ruch ten nie jest w jednej plaszczyznie w stosunku do plaszczyzny galaktyki, a bardziej przypomina sinisoide.
Kiedys zastanawialem sie dlaczego pierwszym symbolem chszescijanstwa byly dwie ryby.Jezeli narysujemy dwie ryby stykajace sie glowami, to otrzymamy symbol nieskonczonosci, czyli taka podwojna sinusoide.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Jeśli równikiem galaktycznym nazywasz płaszczyznę naszej drogi Mlecznej, to Słońce przekracza ją raz na ok. 35 milionów lat. Ostatni raz ok 3 milionów temu.

http://curious.astro.cornell.edu/our-solar-system/55-our-solar-system/the-sun/the-sun-in-the-milky-way/207-how-often-does-the-sun-pass-through-a-spiral-arm-in-the-milky-way-intermediate

Ziemianin
Użytkownik
Ziemianin

Masakra te wpisy. Pamiętam w 2012 roku pisano podobnie. Światła, fala czy energia oświecenia. Skąd wy się bierzecie?
Telefon do Boga macie 😂😂
Ps.
Jedyny sensowny wpis ( link) MasaKalambury.

rici
Użytkownik
rici

Masa Ziemia wraz z naszym systemem slonecznym znajduje sie obecnie w rejonie Ramienia Oriona, jak wiemy nasza galaktyka ma jest galaktyka spiralna. Chodzi o to ze nasze slonce raz jest w ramieniu Oriona jak obecnie, drugi raz w ramieniu Strzelca, poprostu podrozuje pomiedzy tymi dwoma ramionami, z predkoscia okolo 1 miliona km/h. Nasi naukowcy do tej pory nie ustalili dokladnie jak porusza sie nasz uklad sloneczny.
To ze nasz system sloneczny przechodzi przez ekliptyke galaktyki co okolo 2 400 lat ustalili juz starozytni Sumerowie, przed okolo 3 600 temu. / z tego okresu sa zapiski/ zreszta starozytni Chinczycy rowniez.
Czy wiesz ze obrot galaktyki dokola swojej osi starozytni Sumerowie ustali juz przed 3 600 temu, i w dodatku w sekundach, a nasi wielcy “naukowcy” do tej pory oceniaja to na 200 do 225 milionow lat. No przeciez 25 milionow lata to zadna roznica. No to jak to sie ma do ustalen starozytnych Sumerow?.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

rici, co to za astronomiczne pierdoły

Piszesz pierwej że Ziemia z całym Układem Słonecznym znajdują się w obrębie Równika Galaktyki. Już samo to jest niejasne. Czym jest Równik Galaktyki? Równik Ziemi to płaszczyzna przecinająca geoidę Ziemi w najszerszym miejscu, tj w najdalszym od osi obrotu Ziemi. Bo tam znajduje się jej środek ciężkości.

https://pl.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3wnik

Równikiem Galaktyki nazwać można tylko płaszczyznę galaktyki przechodzącą przez jej środek ciężkości. Ty nazywasz to też Ekliptyką galaktyki. Może być.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ekliptyka

O podróżowaniu Układu Słonecznego do innego ramienia galaktyki nigdy nie słyszałem. Jakieś źródło?

Jedynie o obrotowym ruchu naszego ramienia galaktycznego, Oriona, z którego wynikać może przechodzenie przez płaszczyznę Galaktyki płaszczyzny Układu Słonecznego. Raz na 35 milionów lat.

O odkryciu przez Sumerów obrotu Układu Słonecznego wokoło osi ramienia galaktycznego też nie słyszałem. To pewnie jakieś tajne dane z Księgi Akaszy. Jedyne co w czasie Sumerów odkryte być mogło to precesja planetarna i też nie co 2400 lat a raz na 26000 lat.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Precesja_planetarna

rici
Użytkownik
rici

Ekliptyka czy rownik, czy plaszczyzna galaktyki to przechodzi tak jak i w przyüadku ziemi w jej najszerszym miejscu, czyli w plaszczyznie. Nasza galaktyka ma ksztalt dysku ktorego srednica wynosi okolo 120 tys lata swietlnych, a grubosc w najszerszym miejscu okolo 2-3 tys lat swietlnych, plaszczyzna galaktyki jest prostopadla w stosunku do jej osi. A zrodlo to miedzy innymi wikipedia, tylko ze po niemiecku .
Zrodlem czasu obrotu galaktyki dookola swojej osi sa tabliczki sumeryjskie.
Ale napewno nie uwierzysz, tak jak i nikt nie chcial uwierzy w opowiesci Dogonow ze Syriusz to jest gwiazda potrojna, wiedzieli to bez zadnych wspolczesnych narzedzi badawczych, a nasi wielcy “naukowcy” potwierdzili to stosunkowo niedawno.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Rici, jakieś dowody z tych tabliczek. Linki, cokolwiek

Czas obrotu galaktyki, rok galaktyczny to 225-250 milionów lat

https://pl.wikipedia.org/wiki/Droga_Mleczna
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rok_galaktyczny

rici
Użytkownik
rici

Masa z reguly nie podaje linkow, z tego powodu ze linki powoduja ociezalosc umyslowa. Jezeli jestes zainteresowany tematem, to sam szukasz. Jezeli przeczytasz to co jest pod tym linkiem ktory ci podalem, to przyjmujesz moj punkt widzenia, a jezeli poszukasz na alternatywnych stronach, to mozesz dostrzec roznice, i jezeli myslisz, to potrafisz samodzielnie wyciagnac wnioski.
Poza tym nie uznaje autorytetow, ponieawz niejednokrotnie sie na nich przejechalem. Wezmy np. taka medycyne, przed 2 laty w Kanadzie odbywal sie ogolnoswiatowy kongres medyczny, prowadzacy ten kongres stwierdzil na wstepie ze 60 % wynikow badan medycznych jest sfalszowane. To samo wystepuje w innych dziedzinach, a najbardziej w histori, chocby sie wydawalo ze to dzienina w ktorej nie mozna nic sfalszowac.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ociężałość umysłowa objawia się już teraz, kiedy podaję ci dane z oficjalnych badań naukowych, a ty mi tu jakieś wymyślone bajeczki o Sumerach i opowieści Dogonowa jako kontrargument dla swych urojeń wrzucasz zamiast linka. Bo ja o tych tabliczkach słyszałem już wielokrotnie. I za każdym razem inna interpretacja. I nigdy sama tabliczka. Pokaż na czym się opierasz. Czy w ogóle coś takiego istnieje. Bo na razie to urojenia szalonego umysłu. 2400 lat na cykl galaktyczny to na pierwszy rzut oka mało. Bardzo mało.

rici
Użytkownik
rici

Masa czy wierzysz we wszystko co ci obecnie “naukowcy” i media przekazuja. Za 100 lat sie okaze ze to co mowia obecnie to jawne bzdury, a ich bedzie sie okreslac oszolomami, czy cos w tym stylu. A ci co wyznaja tzw. teorie spiskowe beda oceniani jako wizjonerzy. Taki przyklad okolo 120 lat temu jeden z angielskich lekarzy bedacy na wojnie burskiej stwierdzil, ze dezynfekcja narzedzi hirurgicznych poprawia o okolo 40-50 % stan wyleczenia pacjentow. Po opublikowaniu tego w magazynie medycznym, najpierw usunieto go z Krolewskiego Towarzystwa Lekarskiego, pozniej zakazano mu wykonywania zawodu, a zrehabilitowano go po ponad 30 latach. Jak myslisz jak mozna nazwac jego owczesnych oponentow i decydentow?
Mowisz ze jestes Muslimem, jezeli jestes muslimem to jestec rowniez plaskoziemcem, przeciez Tora ktora wchodzi w sklad Koranu twierdzi ze bog-allach stworzyl plaska ziemie, a nad ziemia stworzyl firmament gwiazd stalych i ruchomych, czyli zadnego kosmosu nie ma. Jezeli naprawde wierzysz w to co pisze w biblii, i w to co napisal twoj prorok Machomet, jest ok. Ale jezeli nie wierzysz w cokolwiek /nawet w mala rzecz/ co tam jest napisane, to jestes klamca, lub twoj bog allach, czy twoj prorok sa klamcami.
Dotyczy to wszystkich judaistycznych wyznan, takich jak judaizm, katolicyzm, islam.
A jezeli ktos raz sklamie to nie mozna mu juz wiecej wierzyc.

rici
Użytkownik
rici

Masa jezeli nie wiesz kim sa Dogonowie, to sie nie blaznuj.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Ja kłamców rozpoznaję po tym, że zamiast skupić się na najprostszym, tzn udowodnieniu swego argumentu choćby źródłem, jakimkolwiek, wolą atakować dowody strony przeciwnej. I też nie merytorycznie a ideologicznie.

Obecnie jako dowód na twoją prawdomówność mam tylko twoje słowo honoru, którego, co najlepsze, nie dałeś. Stawiasz się zatem w roli autorytetu, jednocześnie atakując wszelkie autorytety. Autorytet, któremu muszę wierzyć, bo dowodów nieistniejących znaleźć nie sposób. Ty sam tego nie umiesz zrobić. Udowodnij, że się mylę.

Tora nie stwierdza nigdzie, że Ziemia to płaszczyzna. Masz cytat? Jedynie, że na Ziemi są płaszczyzny.

rici
Użytkownik
rici

Punk Zero, to nie bylo do ciebie. Kazdy kto zajmuje sie astronomia, wie kim sa Dogonowie, to klasyczny przyklad, ze wspolczesna astronomia ma daleko jeszcze do wiedzy prymitywnych plemion.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Każdy, kto zajmuje się astronomią, wie kim jest jakiś lud afrykański, twierdzący że pochodzi z Syriusza. Typowa astronomiczna ricipierdoła.

No Comply
Użytkownik
No Comply

Masa, tylko tyle, że Dogonowie potrafili określić położenie Syriusza na długo przed tym jak go odkryli współcześni astronomowie.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Świetnie i ekstra. Jak to się ma do dyskusji? Jak to się ma do astronomii? Jak to się ma do prędkości 2400 i skakania z Syriusza do Oriona? Że można jako prawdy objawione wygłaszać takie bzdury, bo istnieją Dogonowie i ktoś wyskrobał tabliczki? Niech sobie istnieją Dogonowie z ich niesamowitą wiedzą o Syriuszu. Niech sobie z tabliczek ktoś czyta co chce. Ale jeśli są jakieś twierdzenia to daj dowody z sieci. Sprawdzimy je. Potwierdzimy albo obalimy. Ad rem zamiast ad hominem panie pseudo Schopenhauer.

rici
Użytkownik
rici

No Masa zawsze sie czegos nauczyles, przynajmniej ze Dogonowie to afrykanskie plemie, a nie jakis Dogonow.

rici
Użytkownik
rici

Najwazniejsze Masa ze nauczyles sie korzystac z internetu bez pomocy linkow. Moze cos z ciebie kiedys wyrosnie?

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Najważniejsze, czego się tu dowiedzieliśmy wszyscy, to że lubisz sobie ot tak pobredzić. Bez składu ni sensu. Byle swą dumę połechtać.

A i owszem, nauczyłem się czegoś. Po to do internetu wchodzę.

Ziemianin
Użytkownik
Ziemianin

@MasaKalambura.
Podziwiam za upór.
@Punkt Zero
Cyt: “Niestety za zasłoną nie mają zegarka, wiec ciężko powiedzieć ile na to musimy poczekać, ale energia takiego prawdopodobieństwa już jest :))) pozdrawiam”😂😂
5599999999999 lat. Nie bierz już dopalaczy.

rici
Użytkownik
rici

Punkt Zero , ciekawy jest jeszcze elektryczny model wszechswiata, takze teoria ze nasz uklad sloneczna powstal z polaczenia sie dwoch ukladow slonecznych i de facto jest ukladem podwojnym.
Masa, przeprowadzilem kilka rozmow z moimi muzulmanskimi znajomymi. Przetlumaczylem i przeczytalem im kilka twoich komentarzy, jednoznacznie stwierdzili ze nie mozesz byc muzulmaninem, jestes albo katolickim ksiedzem, albo zydowskim rabinem, i dzialasz na szkode islamu. Jeden ze znajomych , a jest to bardzo ciekawa postac, Pers / straznik rewolucji i uczestnik wojny z Irakiem. Ciezko ranny w czasie wojny, opieklowaly sie nim katolickie zakonnice i przekabacily go na katolicyzm, za to ajatolach Chomeini jego wujek nalozyl na niego “fatwe” wiec musial uciekac z Iranu:Osiadl w Niemczech skonczyl prawo i theologie na LMU, pozniej poszedl do seminarium i zostal ksiedzem.po kilku lach przeszedl na protestantyzm i zostal pastorem. Po kilkunastu latach stwierdzil ze to wszystko to jest pic na wode i fotomontaz, i zostal niewierzacym./ stwierdzil ze jestes agentem Mosadu do siania dezinformacji.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Rici, ciekawym jakież to rewelacje swoim przyjaciołom o mnie powiedziałeś, że mnie ztakfirowali.

Z góry zakładam, że dokładność przekładu moich wpisów była najpewniej podobna do dokładności przy podawaniu częstotliwości cykli galaktycznych, jakie tu wrzucałeś. O ile w ogóle kogokolwiek o mnie pytałeś, i tylko bredzisz trzy po trzy jak zwykle…

Foxi
Użytkownik
Foxi

Czas pojawia się tylko tam gdzie jest świadomość.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Czas jest przypadłością materii. Świadomość bez czasu się świetnie obywa.

rici
Użytkownik
rici

Punkt Zero , swiat ma fraktalna budowe, tzn. kazdy element zbioru wiekszego zawiera sie w zbiorze mniejszym i odwrotnie. Juz Jezus dobrze o tym wiedzial gdy mowil “tak samo na gorze jak i na dole”, co prawda niektorzy odnosza to do tego ze “jaki syf na dole to i taki sam na gorze”, ale ja przychylam sie to tego ze odnosi sie to fraktalnej budowy swiata.
Raz musze przyznac Masie racje ze czas jest powiazany tylko z materia, w swiecie energi nie to ze nie istnieje, ale jest to wymiar ktory energia moze przekraczac we wszystkich kierunkach. A materia to kumulacja energi.

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

Kumulacja, zagęszczenie. Uzyskanie masy.