Zmiana konta bankowego dla darowizn dla WM

Opublikowano: 07.08.2019 | Kategorie: Komunikaty, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 50

Po 10 latach posiadania konta w mBanku bank ten tak bardzo się zepsuł, że najwyższa pora przenieść się do innego. Dotąd trzymałem tam konto z powodu przyzwyczajenia i karty kodów do autoryzacji. Teraz je usuwają nie oferując w zamian żadnej innej metody robienia przelewów dla osób nie posiadających urządzeń mobilnych.

Niedawno dostałem informację, że nawet do logowania się do konta będą wymagane potwierdzenia SMS-ami lub aplikacją mobilną. Nie posiadam i nie zamierzam posiadać smartfona ani tabletu, bo jestem nadwrażliwy na promieniowanie tych urządzeń (wywołują u mnie migreny) i nie mam ochoty płacić co miesiąc opłaty za ich posiadanie. Co prawda w nowym banku przelewy trzeba potwierdzać SMS-em (przelewy robię rzadko – wystarczy mi pomoc członka rodziny, który ma komórkę), ale można logować się przez przeglądarkę bez SMS-ów, a dwustopniowy system logowania wydaje jest nawet łatwiejszy niż stary.

Nowy numer konta bankowego: 83 1870 1045 2078 1225 2134 0001

Proszę wszystkich darczyńców, by dokonywali wpłat darowizn dla „Wolnych Mediów” na nowe konto, a osoby, które ustawiły stały przelew cykliczny, o korektę numeru konta.

Stare konto zlikwiduję, gdy środki, które będą na nie wpływać, będą niewielkie lub zerowe. Z powodu ograniczonego dostępu do niego, informacje o wpłatach mogą być mocno opóźnione. Dlatego proszę o wpłaty na nowe konto.

Maurycy Hawranek
Administrator WolneMedia.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 4, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Adapter
Użytkownik
Adapter

Dziwiło mnie to, że korzystałeś do tej pory z niemieckiego banku (Commerzbank). Zmieniłeś na inny, ale również niestety nie jest to polski bank.

niewolnik
Użytkownik
niewolnik

Niestety światem rządzą złodzieje i oszuści dlatego są takie decyzje i ustawy aby pobratymcom ułatwić życie. Trudniej ukraść komuś PC, łatwiej telefon, i opróżnić mu konto.
Dlaczego zniesiono karę śmierci? Bo ustawodawca nie chce zostać skazany na taką karę, mając świadomość, że na nią zasługuje.
Wykręt, że kto by ją miał wykonać? (żołnierze, którzy mordują kobiety dzieci i starców są cacy a kat be).

Adapter
Użytkownik
Adapter

chciałem napisać o PKO, ale niestety wymagana chyba jest karta, niestety.

MakSym
Użytkownik
MakSym

@Admin

mBank nigdzie nie napisał, że nie będzie możliwości logowania się przez przeglądarkę.

Zmiany podobne do wprowadzonych przez mbank są praktycznie identyczne co we WSZYSTKICH polskich bankach świadczących usługi internetowe.

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Już dawno słyszałem o tym banku, że trzeba go omijać wielkim łukiem.
Adapter, polski bank to może istnieje ale jeżeli jest to tylko w niewielkiej części polski.

Adapter
Użytkownik
Adapter

Nie masz racji. Oczywiście 100% udziałów PKO BP i PEKAO SA nie należy do państwa, ale de facto 25% akcjonariatu pozwala na zarządzanie spółką. Jeśli w ten sposób chcemy na to spojrzeć to i Orlen nie jest polski – patrz akcjonariat. Zestawienie: https://wspieramrozwoj.pl/artykul/64/banki-w-polsce-ktore-to-polskie-banki

woma123
Użytkownik
woma123

Admin WM

Promieniowanie w zakresie częstotliwości wykorzystywanych przez telefonię komórkową nie może wywoływać u Ciebie migren, gdyż człowiek (podobnie jak i reszta ssaków ma tym globie-padole łez i nieszczęść) jest niewrażliwa na ten zakres fal elektromagnetycznych. Sorki, ale takie są realia (prawda naukowa). Ja do tego podchodzę bardzo pragmatycznie i trzymam się z dala od emocji. Moja żona jest migreniczką, i mniej więcej wiem co jest w tej kwestii grane. Osobiście współczuję, gdyż to straszna przypadłość, a bóle głowy są niekiedy nie do zniesienia. Jest lek z którego korzysta moja “lepsza połowa” od lat, i mogę Ci podać jego nazwę ale tylko na PW, gdyż nie chcę zostać posądzony o kryptoreklamę.

DuDuS

Szwęda
Użytkownik
Szwęda

Adapter, ale dlaczego “polskie” banki nie mogą być 100% polskie, tak samo koleje, rafinerie, telefony, telewizje, gazety i wiele, wiele innych ważnych, strategicznych obszarów? Zdaje się, że np. w takich Niemczech sfery, które wymieniłem są 100% albo bardzo blisko 100% niemieckie.