Autor trójlekowej terapii leczenia Covid-19 zmarł na raka

Opublikowano: 04.07.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1659

Dr Vladimir Zev Zelenko, ortodoksyjny Żyd i członek ruchu Lubawicz, zmarł w czwartek na raka w wieku 49 lat. Zelenko stał się słynny po wprowadzeniu trójlekowej kombinacji hydroksychlorochiny, siarczanu i azytromycyny do leczenia ambulatoryjnego COVID-19, które promował jako Protokół Zelenko.

https://www.youtube.com/watch?v=H7L1kDXADMg

Vladimir Zelenko urodził się w Kijowie (wówczas część sowieckiej Ukrainy), w 1973 roku. Jego rodzina przeniosła się do USA, gdy miał trzy lata i osiedliła się w dzielnicy Sheepshead Bay na Brooklynie w Nowym Jorku. Uzyskał stopień doktora medycyny w 2000 roku na State University of New York w Buffalo, a następnie specjalizował się w medycynie rodzinnej.

21 marca 2020 roku Zelenko opublikował na „YouTube” i „Facebooku” film skierowany do prezydenta Donalda Trumpa, w którym twierdził, że z powodzeniem przetestował eksperymentalne leczenie COVID-19 na setkach pacjentów z objawami podobnymi do koronawirusa. Opisał leczenie jako kombinację trzech leków składającą się z leków przeciwmalarycznych hydroksychlorochiny, antybiotyku azytromycyny i siarczanu (zinc sulfate), a osiem dni później opublikował list otwarty do Trumpa z podobnymi twierdzeniami.

W Korei lekarze używali chlorochiny lub hydroksychlorochiny – w rzeczywistości środek ten był znany z tego, że jest skuteczny w erze SARS-CoV‑1. Zelenko wiedział, że został zasugerowany, aby pomóc w infekcjach wirusowych dróg oddechowych. I dowiedział się że lekarze w Marsylii stosowali antybiotyk azytromycynę w leczeniu patentów Covid.

W lipcu 2020 r., miesiąc po tym, jak FDA wycofała zezwolenie na stosowanie hydroksychlorochiny w keczeniu COVID-19, Zelenko został współautorem retrospektywnego badania 141 pacjentów ambulatoryjnych COVID-19, u których pzastosowano kombinację, hydroksychlorochiny i azytromycyny. Badanie Zelenko porównało wyniki leczonych pacjentów z wynikami nieleczonych pacjentów w jego społeczności stanu Nowy Jork, którzy rzekomo mieli 15,4% wskaźnik hospitalizacji.

Na podstawie swoich badań Zelenko twierdził, że jego terapia skojarzona „spowodowała pięciokrotnie mniej hospitalizacji i zgonów”. W grudniu 2020 roku Twitter zawiesił konto Zelenki. W 2021 roku Zelenko zaczął sprzedawać suplement diety o nazwie Z‑Stack, który zawierał i kilka witamin.

W styczniu 2022 roku Zelenko stwierdził, że dzieci są bardziej narażone na śmierć z powodu szczepionek przeciwko COVID-19 niż z powodu COVID-19.

W 2018 roku zdiagnozowano u niego śmiertelną diagnozę raka, na którego zmarł kilka dni temu.

Zelenko był dwukrotnie żonaty i był ojcem ośmiorga dzieci.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.