Złodziej, który nie chciał się zarazić?

Opublikowano: 31.08.2020 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1070

RCMP poszukuje mężczyzny, który w środę dokonał napadu na placówkę unii kredytowej w Landmark niedaleko Steinbach, w Manitobie (Kanada). Złodziej był ubrany w kombinezon ochronny, taki jaki noszą służby zajmujące się niebezpiecznymi materiałami. Na zdjęciach z monitoringu widać również, że prawdopodobnie nosił maskę gazową.

Według policji napad na placówkę bankową trwał dwie minuty. Nie podano, jaka kwota została zabrana.

Ken Rempel, CEO Niverville Credit Union, powiedział, że mężczyzna wręczył kasjerce kartkę i zażądał pieniędzy. Personel zachował spokój. W placówce nie było w tym czasie żadnych klientów. Nikt nie widział broni złodzieja. Rempel dodaje, że jego placówka ostatni raz została okradziona w 1998 roku.

Złodziej odjechał białym samochodem, który miał poważnie uszkodzony tył.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Wojna INFO 31.08.2020 17:01

    A w Polsce, mimo nakazu chodzenia w sklepie w maseczkach, złodzieje ich nie mają i na nagraniu pięknie widać ich mordy 🙂

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.