Zjadacze Czasu

Opublikowano: 05.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 690

Po raz pierwszy tajemnicza i nieziemska gęsta czerń pojawiła się 2 kwietnia 1904 roku w Londynie. Pojawiła się nagle wraz z uczuciem obecności czegoś potężnego i strasznego. Czerń była nieprzenikliwa i głucha. Ludzie nazwali ją „Czernią Diabła”. Po siedmiu latach pojawiła się ponownie, ale zakryła już 50 tysięczne miasto na ponad godzinę. W kolejnym przypadku „Czerń Diabła” zaczęła przenosić ludzi w czasie. Czym jest to tajemnicze zjawisko? Skąd się wzięło na Ziemi? Kto jest za nie odpowiedzialny? Co powoduje, że ludzie znajdujący się w nieprzeniknionej czerni przenoszą się w czasie?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o