Zielona Sahara i zaginione miasta

Opublikowano: 27.08.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 892

Pustynia Sahara ponad 5000 lat p.n.e. była żyzną krainą, z wieloma jeziorami, wśród których istniały takie, porównywalne wielkością do Morza Kaspijskiego. Nawet naukowcy podkreślają, że w czasach afrykańskiego okresu wilgotnego warunki bytowe dla ludzi były zdecydowanie lepsze, niż w czasach faraonów. Czy jest więc możliwe, że pod piachami pustynnymi znajdują się nieznane dotąd ruiny starsze, niż historyczne cywilizacje? Jest to bardzo prawdopodobne, tym bardziej że na Saharze znaleziono dowody na istnienie kultur sprzed 7000 lat, a także pozostałości po pałacach Garamantów z Libii.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.