Zięć i doradca Trumpa wyznaje New Age

Opublikowano: 13.05.2022 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 995

Nic co ukryte z czasem nie wychodzi na jaw. Jest to w szczególności prawdą w odniesieniu do osób zaangażowanych w amerykańską politykę. Od długiego czasu zdecydowana większość działań Donalda Trumpa (jeśli był wolnościowcem) naprawdę nie miała najmniejszego sensu i to zarówno kiedy był prezydentem jak i obecnie. Oprócz dofinansowania wojska i obniżenia podatków nie zrobił nic aby zatrzymać jakiekolwiek globalistyczne plany niszczące Stany jak i resztę świata. Co więcej, to on jest odpowiedzialny za globalną akcję szczepień na Covid-19 i zabicie oraz zmutowanie prawdopodobnie setek milionów ludzi i doprowadzenie do kryzysu demokracji w kontekście programów szczepionkowych i zamknięć gospodarek. Co niesamowite, to nadal jako przyszły kandydat na prezydenta w 2024 roku promuje te zabójcze szczepionki – wbrew swoim wyborcom i niezależnym lekarzom.

Może bezpośredni anturaż Donalda Trumpa może wyjaśnić taki obrót sprawy. Jak pisaliśmy w 2019 roku, Jared Kushner zięć i doradca prezydenta jest chasydem i pochodzi z rodziny zarządzającej dużą ilością nieruchomości, w tym osławionym już budynkiem 666 na Manhattanie.

Żona Kushnera a córka Donalda Trumpa przeszła na wiarę żydowską i zajęła się kabalizmem (żydowski okultyzm). Ten odłam żydów wywodzi się od rabbiego Menakhem Mendel Shneersohna, który był ogłoszony za życia mesjaszem chasydzkim. W czasie II wojny światowej był on w Warszawie w grupie Chabad i był wrzucony wraz z innymi żydami do getta. Amerykańscy chasydzi zapłacili miliony admirałowi Canarisowi z Abwehry by go wykupić. Mimo szerokiej polityki antyżydowskiej III Rzeszy Niemcy zorganizowali jego przerzut do USA. Uciekając Shneersohn przewiózł z Warszawy do USA dziesiątki tysięcy książek ale ani jednego żyda i w ten sposób przeżył. Żeby postawić sprawę jasno Kushner i jego rodzina są po prostu okultystami.

W 2021 roku Curtis Sliwa, prominentny działacz New Age i twórca oddziałów Guardian Angels był promowany i wspierany na mera Nowego Jorku przez partię republikańską i Rudy Giulianiego, doradcę prawnego Donalda Trumpa. Działania Sliwy badaczka New Age, Constance Cumbey w swojej książce z 1983 r. “Ukryte zagrożenia tęczy” opisała w taki sposób: „Podobnie jak w przypadku innych operacji dążących do dominacji nad światem, należało się spodziewać miejsca dla zorganizowanego ramienia zbrojnego ruchu: policji czy też wojska. Do tej pory zwróciłam uwagę na co najmniej dwa takie oddziały zbrojne: Guardian Angels i Pierwszy Batalion Ziemi. Obie grupy korzystają ze wsparcia ruchu New Age zarówno na polu finansowym jak i każdym innym. Obie grupy rozpowszechniają też koncepcje New Age i widocznie demonstrują swoją przynależność. Działalność Guardian Angels szybko rozszerzyła się do ponad 40 amerykańskich miast i kilku miast Kanady, a Curtis Sliwa złożył publiczne oświadczenie, że zamierza rozszerzyć działania na cały świat chcąc pozyskać 100 000 działaczy”.

Doradca Trumpa generał Michael Flynn choć mieni się katolikiem i jest odbierany jako antyestablishmentowy bohater to w istocie wierzy w New Age. Występując w kościele Hanka Kunnemana w 2021 roku kazał zebranym modlić się (WIDEO) modlitwami stworzonymi przez Elizabeth Clare Prophet, znaną przedstawicielkę ruchu New Age. Te modlitwy, jak sam później tłumaczył, nosi zawsze przy sobie i często je odmawia.

Mimo szoku ze strony wielu chrześcijan i popierających kampanię Trumpa nigdy się z tego nie wycofał. Żeby postawić sprawę jasno ruch New Age jest przedłużeniem teozofii, która to religia czci Lucyfera.

W USA dla wielu konserwatywnych obywateli Donald Trump był odbierany jako wybawca i ostatnia szansa na uratowanie ich kraju. Z czasem okazało się jednak, że jego najbliższy anturaż przesiąknięty jest okultystami i zasadniczo żadna z globalistycznych polityk kraju nie została zatrzymana. Chociaż już w latach 1990. Donald Trump był zidentyfikowany przez niezależnych podziemnych badaczy jako część okultystycznego establishmentu, to nikt nie brał tego na poważnie. Może czas zacząć weryfikować swoje poglądy…

Źródło: PrisonPlanet.pl

14

TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. sga 13.05.2022 16:09

    jesli sa tu nadal trampkofile to chyba przejrzeli na oczy troche?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.