Zespół Wybrednia udostępnia płytę czytelnikom WM

Opublikowano: 27.05.2020 | Kategorie: Komunikaty

Liczba wyświetleń: 4

Zespół Wybrednia postanowił udostępnić czytelnikom „Wolnych Mediów” swoją najnowszą, niewydaną płytę.

Jak pisze lider grupy – Maciej Lercher – „Najnowsza płyta w wave za darmo tylko dla Fanów WM. Nagrana w latach 2015-2020. Możesz Sobie wypalić z niej oryginalnego CD-ka w jakości 44,100, 16bit! Lub wyskrobać analoga z jakości 24bit, duknąć okładki w jakości 300 dpi. Wszystko na legalu. Nie ścigamy.”

Płytę można pobrać TUTAJ.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o