ZEA oskarżają Al Dżazirę o antysemityzm

Opublikowano: 15.07.2017 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 474

Minister spraw zagranicznych Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) oskarżył katarską telewizję Al Dżazira o promowanie antysemickiej przemocy przez nadawanie kazań imama Yusufa Al Karadawiego, przywódcy duchowego Bractwa Muzułmańskiego. Oskarżył też Al Dżazirę o podburzanie do „wrogości, przemocy i dyskryminacji” przez, między innymi, nadawanie mów Osamy bin Ladena.

Emiraty Arabskie należą do grupy czterech państw arabskich, które zerwały ostatnio stosunki z Katarem, oskarżając go o spiskowanie z szyickim Iranem i o wspieranie terroryzmu. Domagają się od Kataru m.in. zamknięcia telewizji Al Dżazira, największej arabskojęzycznej międzynarodowej telewizji informacyjnej, jako wspierającej Bractwo Muzułmańskie.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: AlJazeera.com
Źródło: Euroislam.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. BrutulloF1 15.07.2017 16:03

    Zawsze podejrzewałem, że wahhabickie psy to filosemici bo ponoć wahhabizm to prawie judaizm.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.