ZEA oskarżają Al Dżazirę o antysemityzm

Opublikowano: 15.07.2017 | Kategorie: Media, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 229

Minister spraw zagranicznych Zjednoczonych Emiratów Arabskich (ZEA) oskarżył katarską telewizję Al Dżazira o promowanie antysemickiej przemocy przez nadawanie kazań imama Yusufa Al Karadawiego, przywódcy duchowego Bractwa Muzułmańskiego. Oskarżył też Al Dżazirę o podburzanie do „wrogości, przemocy i dyskryminacji” przez, między innymi, nadawanie mów Osamy bin Ladena.

Emiraty Arabskie należą do grupy czterech państw arabskich, które zerwały ostatnio stosunki z Katarem, oskarżając go o spiskowanie z szyickim Iranem i o wspieranie terroryzmu. Domagają się od Kataru m.in. zamknięcia telewizji Al Dżazira, największej arabskojęzycznej międzynarodowej telewizji informacyjnej, jako wspierającej Bractwo Muzułmańskie.

Autorstwo: (g)
Na podstawie: AlJazeera.com
Źródło: Euroislam.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
BrutulloF1
Użytkownik
BrutulloF1

Zawsze podejrzewałem, że wahhabickie psy to filosemici bo ponoć wahhabizm to prawie judaizm.