Zbanowano telewizję wRealu24

Opublikowano: 12.09.2020 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 655


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. robi1906 12.09.2020 18:35

  O ile NTV (mimo że nie oglądałem wszystkiego) wydawały się rozsądne i dla nich ban, uważam za karę, to kara dla, wRealu uważam za ściemę, tak jak posadzenie Holland czy innych żydo-chazarów z Koru, za “komuny”. Kary tylko na pokaz by pokazać ich antysystemowość, by stanęli na szczycie “opornych”.

  Mi wystarczy symptom (oczywiście nie we wszystkim) na ten przykład: gdy błązen Kukiz przemyca kamizelki kuloodporne dla banderowców majdanowych o czym to ma świadczyć?. O jego walce z systemem??.

  Tak samo wRealu, przypomnę z pamięci co napisałem bodaje dwa lata temu podczas antybiałoruskiej ruchawki łysych wytresowanych debili przepraszam “patryjotów” ku czci tego bandziora Burego, “chyba” tak wtedy pisałem:
  ” że tak naprawdę to ta akcja jest antypolska, bowiem konfliktuje nas z jedynym narodem który nas jeszcze lubi, a ten (tu chodzi o tego Rolę) popisdzielec lata podniecony jak panna przed nocą poślubną, bo co najgorsze ten (tu jakiś epitet) tłumaczy swoim widzom jak wygląda świat”.

  Uważm że Rola to taki sam antysystemowiec jak Kukiz, Palikot, Bolek, Holland i tak dalej i w teń deseń.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.