Zatrzymano Ukraińców, którzy grozili zamachem

Opublikowano: 05.09.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 659

W środę Komenda Główna Policji poinformowała o zatrzymaniu trzech obywateli Ukrainy, którzy grozili zamachem podczas uroczystości rocznicowych w Warszawie.

Zatrzymane osoby to obywatele Ukrainy – dwaj mężczyźni i kobieta – nagrali i umieścili w internecie film, na którym, trzymając broń, grozili zamachem terrorystycznym.

Po błyskawicznym ustaleniu adresu osób, które w sieci zamieściły film, na którym z bronią groziły zamachem, przed ich mieszkaniem pojawili się policjanci wspierani przez uzbrojonych antyterrorystów – powiedział rzecznik komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka.

Policjanci zabezpieczyli broń, która, jak poinformowano, nie była bronią palną. Zatrzymane osoby przesłuchano. W sprawie są prowadzone dalsze czynności.

W Polsce 1 września odbywały się uroczystości z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Wzięli w nich udział przywódcy wszystkich państw Unii Europejskiej i NATO oraz prezydenci krajów Partnerstwa Wschodniego: około 250 gości z całego świata łącznie.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.