Zatrzymania w związku z podpaleniami

Opublikowano: 29.05.2024 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1942

Jak donosi RMF FM, ABW przeprowadziła zatrzymania na warszawskim Gocławiu oraz w Pruszkowie. Agenci działali na zlecenie Prokuratury Krajowej. Akcja ma związek ze śledztwem ws. podpaleń.

Agenci ABW na stołecznym Gocławiu i w podwarszawskim Pruszkowie. Z ustaleń RMF FM wynika, że chodziło o zatrzymania osób podejrzanych w śledztwie dot. podpaleń. Jak przekazał dziennikarz Krzysztof Zasada, akcja ta nie ma jednak związku z postępowaniem dotyczącym potężnego pożaru hali na Marywilskiej 44 w stolicy.

Agenci ABW działali na zlecenie dolnośląskiego wydziału zamiejscowego Prokuratury Krajowej. Śledczy nie podają jednak żadnych szczegółów. Nie wiadomo, ile osób zatrzymano, ani też czego dotyczy samo postępowanie. Wiadomo, że w akcji brali udział zamaskowani funkcjonariusze z długą bronią.

Autorstwo: MM
Na podstawie: RMF FM
Źródło: NCzas.info


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. nedosew 30.05.2024 19:40

    W artykule najpierw podaje się, że zatrzymania mają związek podpaleniami, ale w kolejnych zdaniach jest jakby zaprzeczenie gdyż napisano iż zatrzymania nie mają związku z pożarem hali. To jak w końcu? A może chodzi o kilka różnych podpaleń? Strasznie niejasny tekst.

  2. rozrabiaka 30.05.2024 19:54

    @nedosew bo to nie jasna sprawa, faktem jest ze podpalenia były a resztę to sobie mogą dokleić. Może nikogo nie zatrzymali, może podpalacze uciekli “tam” albo do baz albo może Kamiński nie miał raka itd

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.