Zatrudniono szamana, aby zatrzymał deszcz przed pokazem

Opublikowano: 06.06.2018 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Wierzenia

Liczba wyświetleń: 684

Przedstawiciele Louis Vuitton zwrócili się do szamana, aby zatrzymał deszcz podczas pokazu mody w Chantilly we Francji. Co ciekawe, sztuczka zadziałała: ulewa rozpoczęła się dopiero po zakończeniu imprezy, donosi FoxNews.

O niezwykłym sposobie poskramiania pogody opowiedziała stylistka Keith Young. Według niej szaman zaklinał deszcz, całując drzewa.

Vuitton zatrudnił szamana, aby zapobiec deszczowi i wygląda na to, że mu się udało — deszcz poczekał, aż pokaz się skończy.

Co ciekawe, dom mody nie po raz pierwszy ucieka się do usług zaklinaczy deszczu. Wcześniej szaman kontrolował pogodę podczas pokazu w Rio de Janeiro. Później kierownicy Louis Vuitton zdecydowali się zrezygnować z jego usług, ale ulewa, która minionego tygodnia zepsuła show Diora, zmusiła ich do zmiany decyzji. Zaznaczmy, że rzecznicy domu mody nie komentują tej informacji.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.