Zatrudniają dresiarzy by odzyskać mieszkania

Opublikowano: 18.09.2021 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 495

Polskie prawo jest tak skonstruowane, że chroni lokatorów nie płacących czynszów lub odmawiających wyprowadzenia się po zakończeniu umowy najmu, a nawet skłotersów, czyli osób wprowadzających się do mieszkań pod nieobecność i bez wiedzy właściciela. Właściciel musi ponosić generowane przez nich koszty do czasu wyroku sądu ws. eksmisji, bo nie wolno mu odciąć mediów, co może trwać latami. Dlatego właściciele nieruchomości zatrudniają dresiarzy, by wprowadzali się do ich mieszkań i żyli razem z nieuczciwymi najemcami uprzykrzając im życie.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o